Masz do nas jakieś pytania, jesteś zainteresowany współpracą albo po prostu chcesz z nami pogadać? Nie bój się odezwać! Każdego dnia pozostajemy gotowi do podjęcia kontaktu, a nasze zawsze gotowe grono redaktorskie z przyjemnością z Tobą porozmawia. Jesteśmy gotowi na propozycje oraz porady. Każdy z nas z przyjemnością porozmawia o swoim artykule oraz podejmie się dyskusji. Jeżeli zainteresował was temat któregoś z artykułów i bardzo chcielibyście porozmawiać z nami o podjętej problematyce, napiszcie do nas, a odpowiednia osoba z chęcią podejmie się dyskusji.

Dodatkowo zapraszamy także do sekcji reakcji i komentarzy pod konkretnym artykułem, gdzie możecie podjąć się rozmowy z innymi użytkownikami oraz udzielić wszelkiego feedbacku na temat poszczególnych treści, co ułatwi specyfikację rozmowy oraz pokaże innym, że jesteście zaciekawieni tematem, zwiększając szanse na szybszą odpowiedz zarówno od nas, jak i innych użytkowników przeglądających naszą stronę. Cieszy nas każda Wasza próba podjęcia dyskusji oraz kontakt z nami, staramy się pozostawać w gotowości, aby z maksymalną szybkością sprostać Waszym potrzebom. Nasze skrzynki mailowe także są do Waszej dyspozycji, jeżeli chcecie podjąć z nami współpracę lub przedyskutować warunki potencjalnej działalności. W tym przypadku zapraszamy Was do przejrzenia zakładki Współpraca.

Udzielimy Wam informacji o wszelkich potrzebnych danych, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy lub koniecznych do tego danych. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Co więcej, jeśli jesteście już gotowi, możecie od razu wysłać nam wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego poniżej. Dzięki temu wyślecie nam wiadomość bez konieczności opuszczenia strony oraz będziecie mieli pewność, że Wasza wiadomość do nas dotrze.

W razie potrzeby dostarczamy także nasze dane do podjęcia koniecznych działań:

✉️ [email protected]

? +48585004810

Grupa Marka24 Sp. z o. o. Sp. k. oddział w Gdyni z siedzibą w Gdyni,
przy ul. Chylońskiej 180, 81-007 Gdynia,
zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000651934,
REGON: 366050017,
NIP: 9581677096