Przez szczere recenzje, felietony i artykuły wyrażamy miłość do naszych pasji. Interesujemy się popkulturą w każdym wydaniu. Lubimy obejrzeć dobry serial czy film albo przeczytać książkę lub w coś pograć. W końcu tym wszystkim geek żyje. Każdy z naszych redaktorów ma własne zainteresowania i podejście do życia, przez co wszystkie nasze teksty mają swój charakter i niepowtażalność. Tworzymy zgrany zespół, ponieważ pomimo naszych różnic, łączy nas wspólna pasja, czyli tworzenie tekstów. Wszystko z myślą o naszych czytelnikach. Jednym słowem – każdy z Was znajdzie na naszej stronie coś dla siebie, niezależnie od Waszego wieku!

Wystartowaliśmy we wrześniu 2015 roku, żeby w szybkim czasie zyskać wiernych czytelników i wielu, wielu fanów. Zostaliśmy najlepszym blogiem o grach planszowych i mobilnych w konkursie na Bloga Roku 2015, a także zarażaliśmy naszą pasją w Radiowej Czwórce. Byliśmy na dziesiątkach wydarzeń takich jak Pyrkon, Digital Dragons, Warsaw Comic Con czy Pixel Heaven. Edukowaliśmy słuchaczy podczas wykładów, na które byliśmy zapraszani. Patronatem medialnym obejmujemy coraz więcej inicjatyw. Jednak cały czas mamy ochotę na więcej!

Pod koniec 2016 przeprowadziliśmy redesign i rozszerzyliśmy tematykę. Do naszego zespołu dołączyło wielu nowych ludzi i sprofesjonalizowaliśmy naszą działalność. Od tego czasu, nasz portal zaczął się rozwijać zdecydowanie szybciej. Pomimo wszystko, cały czas nam czegoś brakowało…

W 2019 cały czas powiększamy nasz skład oraz staramy się publikować coraz więcej materiałów tak tekstowych, jak i filmowych. Dbamy o to, żebyście zawsze byli na bieżąco z najnowszymi premierami seriali, gier i filmów. Ponadto, cały czas przygotowujemy relacje najgłośniejszych eventów, a także wiele powiązanych z nimi artykułów.

Do dzisiaj dostarczamy dla Was coraz to ciekawsze treści i mamy nadzieję, że nigdy się to nie zmieni! Na pewno nie spoczniemy na laurach. Jakość naszej pracy trzymamy na jak najwyższym poziomie po to, żeby nigdy nie ogarnęła was nuda. Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, a nasza drużyna wciąż prześciga się w wymyślaniu nowych formatów. Traktujemy prowadzenie portalu nie jako pracę, ale jak wyzwanie i przede wszystkim dobrą zabawę.

GameBy działa już od lat, zapewniając Wam masę rozrywki i niezapomnianych chwil. To Wy, nasi czytelnicy, dajecie nam energię do dalszej pracy i ciągłego rozwoju! Uważnie obserwujcie naszą stronę, bo jeszcze coś przegapicie!

Nasz zespół

Szymon Kaźmierczak – Redaktor naczelny

Mateusz Bartoszewicz

 

Szymon Rzeczkowski

Iga Sokół

Magda Rupnik

Łukasz Szarkowski

Julian Kołaczek