timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Większość z was, posiada konto na Steam, z powodu gier takich jak Counter Strike czy Half life. Pewnie wiecie też, że w bibliotece gier Steam’a jest wiele blockbusterów, jak i dużo produkcji typu Indie, jedne są gorsze, drugie lepsze.

Trezba przyznać, że Steam jest wciąż całkiem otwartą platformą, względem developerów. Dla tego mamy również gry, które są naprawdę dziwne, a przy tym całkiem oryginalne. Więc zabierzmy się do zestawienia, właśnie tych najdziwniejszych. Najgorsze jest to, że 4 z nich mam w swojej bibliotece.

Uwaga. Gry nie są ustawione w jakiejś określonej kolejności, od nalepszej do najgorszej czy na odwrót. Sami oceńcie, która jest najdziwniejsza. 

Jeżeli zaś wolicie formę wideo to gorąco zapraszam do obejrzenia tego materiału!

Shower With Your Dad Simulator 2015

Pierwszą dziwną gra, która zdecydowanie rzuca się w oczy jest Shower With Your Dad Simulator 2015. Sam tytuł już nas straszy, a skoro już o nim mowa, to mógłby być trochę krótszy. W grze chodzi głównie o to, by znaleźć wśród 3 mężczyzn swojego tatę… pod prysznicem. Taki jakby symulator miejskiej pływalni, tylko… nago. Aż ciekawi mnie dzieciństwo osoby, która te grę stworzyła.

header-2

Korwin The Game

Gdyby Korwin przejął Nintendo, właśnie tak wyglądałby Mario. Skakanie po głowie Kaczyńskiego, mszczenie się na Ewce Kopaczowej i zbieranie złotówek. Cóż, sami sprawdźcie.

maxresdefault-5

Spermination

Spokojnie, to nie gra erotyczna. Raczej wyścigówka, ale też nie taka jak Need For Speed. Naszym głównym celem jest to, aby zrobić dziecko. Zrobić dziecko, będąc jednym z tysiąca kropel nasienia. Oczywiście zrobi to pierwsza kropla, która dostanie się do organizmu matki. I tą pierwszą musisz być właśnie ty…

header-3

NOTGTAV

Parodyjna gra, którą Polacy przetłumaczyliby jako symulator niebycia GTAV. Rozgrywka jest podobna jak w tytułowym oryginale. Sterujemy trzema postaciami, które kradną, zabijają, oraz prowadzą pojazdy. Jest również parę przeszkód, czyli mamy kolejne podobieństwo. Są nimi helikoptery, policja, czołgi, czy nawet, strażnik sklepu. Zobaczcie sami.

header-4

Przerywnik

Zanim dojdziemy do ostatniej dziwnej gry, warto wspomnieć o jeszcze jednej ciekawej produkcji, którą większość osób zna. Chodzi tu o GOAT Simulator. Czyli po prostu symulator Kozy. Dorobił się on nawet paru dodatków, takich jak tryb Zombie Survival, zwanym GOATZ. Gra wyszła na rynek w Prima Aprilis, 2014 roku. Odniosła spory sukces, który zawdzięcza wspaniałemu open worldowi, czyli wolnemu światu.

header_586x192

 I AM BREAD

Piątą oraz ostatnią grą na tej liście jest I AM BREAD. Kolejny symulator, tym razem bycia chlebem. Mianowicie zostajemy upieczeni jako kromka pieczywa tostowego, po czym mamy dążyć do tego, by zostać tostem. Po drodze stoi nam wiele przeszkód, znajdujących się w równie otwartym świecie, który spotkaliśmy w Goat Simulator. Mimo że obie te gry, nie zostały stworzone w tym samym studio, to są do siebie bardzo podobne, no i oczywiście dziwne.

IAmBread610

To by było chyba na tyle. Dajcie znać czy podoba się Wam taki format i czy chcecie więcej podobnych artykułów.

Życzymy Miłego Grania!

Linki:

1) Shower With Your Dad Simulator 2015: Do You Still Shower With Your Dad? http://store.steampowered.com/app/359…
2) Korwin The Game | http://store.steampowered.com/app/375…
3) Spermination | http://store.steampowered.com/app/363…
4) NOTGTAV | http://store.steampowered.com/app/369…
5) I AM BREAD | http://store.steampowered.com/app/327…
Goat Simulator | http://store.steampowered.com/app/265…

 

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły