timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Obecnie na wielkim ekranie królują filmy oscarowe. Produkcje te rywalizują o uwagę widzów, pragnąc osiągnąć status hitu na rynku filmowym. To niezwykle ekscytujący czas dla wszystkich miłośników kina! Jedną z najnowszych propozycji wartych uwagi jest Argylle, czyli historia, która obiecuje błyskawiczną akcję i pełną intryg fabułę. Czego możemy spodziewać się po tym filmie, a co twórcy dla nas przygotowali? Zapraszamy do dalszego czytania, by poznać więcej niesamowitych szczegółów o tej oscarowej propozycji!

Argylle – prawdziwy szpiegowski klimat?

Na pierwszy rzut oka Argylle może wydawać się kolejnym filmem o szpiegach, w którym główny bohater rozwiązuje liczne zagadki oraz ratuje świat i ludzkość. Jednakże, jak to często bywa w świecie kina, pozory mogą mylić! Główną postacią nie jest tu żaden szpieg, ale niezwykle utalentowana pisarka Elly Conway (wcielana w rolę przez Bryce’a Dallas Howarda), autorka bestsellerów, które zachwycają czytelników na całym świecie. Jej książki pełne są niezwykłych historii, które przyciągają uwagę fanów. Jednym z głównych bohaterów jej powieści jest tajemniczy agent Argylle (grany przez Henry’ego Cavilla)!

Argylle – powieść, która zmieni życie Elly Conway!

Argylle - GameBy.pl

Czy Elly Conway może czuć się bezpieczna? Z pewnością jej sława nie pomaga w tym, by czuła się spokojna. Kobieta często czuje na sobie wzrok innych osób, dlatego niejednokrotnie jej intuicja podpowiada jej, że coś jest nie tak. Elly jest w trakcie pisania kolejnej części swojej powieści szpiegowskiej. Postanawia dokończyć ją w swoim rodzinnym domu, gdzie nikt nie będzie jej przeszkadzał w pracy. Podczas powrotu w pociągu spotyka ją nietypowa sytuacja. Poznaje tajemniczego Aidana, dzięki któremu dostaje się ona przez przypadek do świata szpiegów!

Argylle – już w kinach!

Argylle - GameBy.pl

Elly posiada wyjątkowo rozbudowaną wyobraźnię, jak przystało na prawdziwą pisarkę. W miarę upływu czasu, wraz z każdym kolejnym pościgiem i starciem dobra ze złem, granica między rzeczywistością a fikcją zaczyna się zacierać. Momentami życie Elly staje się jak iluzja, a ona sama z trudem rozróżnia, czy to, co widzi, dzieje się naprawdę, czy też tylko stanowi kolejny rozdział w jej własnej książce! Wraz z Aidanem muszą być ciągle czujni, gdyż walka ze złem nie należy do najłatwiejszych. Jak ta opowieść się zakończy? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie tylko w kinie.! Historia Elly i film Argylle to pełna emocji podróż przez świat intryg i niebezpieczeństw!

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły