timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jeżeli jesteś fanem komiksów, zwłaszcza super-bohaterskich, z pewnością nie masz ostatnio na co narzekać. Jeżeli do tego twoim ulubionym nośnikiem jest ten mniejszy ekran, to masz się z czego cieszyć. Netflix zapowiada uderzenie kolejnego superbohatera ze stajni Marvel już 17 marca tego roku!

Daniel Rand (w tej roli Finn Jones, znany między innymi z serialu Gra o Tron) po latach szkolenia się w sztukach walki w mitycznym mieście Kun Lun wraca do Nowego Yorku. Jak możemy wywnioskować z teasera ma zamiar nie tylko odzyskać rodzinną fortunę, ale również zaprowadzić sprawiedliwość na ulicach. Swój pseudonim (brzmiący nie mniej lamersko niż Strzała koloru trawy), bierze od przepotężnej techniki, której nauczył się we wspomnianym wcześniej mieście.

A to nie koniec niespodzianek. Wiadomo, że Iron Fist nie będzie miał wyłącznie solowego serialu, w planach jest bowiem The Defenders, inspirowany komiksami o grupie bohaterów, w skład których, oprócz rzeczonego mistrza sztuk walki, wchodził również niezniszczalny Luke Cage.

2017 rok zapowiada się smakowicie!

 

O redaktorze

Szczęśliwy mąż, dumny ojciec i aspirujący pisarz. Za dnia przeprowadza bestialskie eksperymenty na grach, nocą pisze bestseller (tak przynajmniej sobie wmawia). Z wykształcenia filozof, z zamiłowania fantasta, z duszy buntownik. Koneser gier z treścią i klimatem, zarówno tych "bez prądu", jak i takich, co trochę go potrzebują.

Wszystkie artykuły