timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Assassin’s Creed Mirage to nowa edycja popularnej gry, w której gracze mogą wcielić się w rolę skrytobójcy. Seria liczy sobie już naprawdę wiele lat, podczas których przechodziła naprawdę różne zmiany. Większa część graczy przyznaje, że bardziej podobały im się starsze odsłony. Można by stwierdzić, że są to nostalgiczne uczucia, żywione do produkcji z dawnych lat. Ciężko jednak pominąć fakt, że w nowych Asasynach brakuje elementów dobrze znanych i lubianych. Najnowsza część postara się niejako przerwać tę passę. Zobaczcie na co należy się przygotować. Assassin's Creed Mirage - Gameby.pl

Assassin’s Creed Mirage – Premiera gry przełożona

Warto zacząć od informacji o premierze gry. Została ona przesunięta o parę dni, ale na całe szczęście w produkcję zagramy szybciej niż wcześniej zapowiadano. Premiera ma mieć miejsce 5 października 2023. Grę zaprezentowano również ostatnio na targach Gamescom. Twórcy podzielili się kolejnym materiałem promocyjnym, w którym zobaczyć możemy Bagdad – główne miejsce akcji tej części.

Szczerze, muszę przyznać, że grafika zaprezentowana na trailerach nie wygląda niesamowicie zjawiskowo. Nie wiadomo, czy wiele zmieni się w tej kwestii do dnia premiery. Nie grafika jest jednak najmocniejszą stroną Assassin’s Creed Mirage.Assassin's Creed Mirage - Gameby.pl

Produkcja zaskoczy rozgrywką

Produkcja ma być na pewno krótsza od poprzednich odsłon serii. Dodatkowo, znajdziemy w niej swoisty powrót do korzeni. Nowsze części Assassin’s Creed odchodziły od znanej mechaniki zwinnego i szybkiego poruszania się po lokacjach za pomocą wspinaczki oraz elementów parkouru. W Mirage te możliwości mają zostać przywrócone. Dodatkowo twórcy chwalą się tym, że gracze otrzymają największy do tej pory zasób narzędzi, które pomogą im w kreatywnym wykonywaniu powierzonych misji. Na jednym ze zwiastunów widać, jak w ciekawy i nietuzinkowy sposób można zabrać się za misje w grze.

O fabułę raczej nie trzeba się martwić. Gry z serii od zawsze trzymały solidny poziom, zwłaszcza, jeśli akcja nie działa się w jakichś wymyślnych i niecodziennych lokacjach. Tym razem gracze będą mogli wcielić się w Basima – młodzieńca, przed którym stoi wielka przyszłość w roli Asasyna.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły