timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jeśli szukacie czegoś bardzo lekkiego i przyjemnego do oglądania, a dodatkowo jesteście miłośnikami wszystkich filmów animowanych, to Encanto at the Hollywood Bowl (czyli nic innego jak Nasze magiczne Encanto) to propozycja idealna dla Was. To pozycja z 2021 roku, która jest dostępna na platformie Disney+. Przyciąga do siebie przede wszystkim kolorowym i radosnym klimatem. Poza ciekawymi efektami wizualnymi oraz muzycznymi bajka ma do zaoferowania dość ciekawy morał. Jest to kolejna zaleta. O czym jest film nasze magiczne Encanto? Czytajcie dalej.

O czym jest film?

Od samego początku widz spostrzeże na swoim ekranie wiele jaskrawych barw, a do tego wszystkiego poczuje kolumbijski klimat. Dlaczego? Nie zabraknie tradycji wywodzących się z Kolumbii – tańca, śpiewu itp. Dodatkowo cała historia rozgrywa się w jednym w kolumbijskich miasteczek, czyli właśnie tytułowym Encanto. Żyje tam pewna rodzina o nazwisku Madrigal. Jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ każdy członek włada czarodziejskimi mocami! No, prawie każdy…

Czy każdy w Encanto posiada talent?

Posiadanie magicznym mocy jest niezwykle przydatną cechą. Rodzina Madrigal od wieków potrafi posługiwać się magią. Mogą wykonywać najróżniejsze czynności, między innymi uzdrawiać. Niestety, Mirabel, nastoletnia dziewczynka zamieszkująca miasteczko, ma pewien problem. Nie posiada magicznych mocy. Uchodzi za beztalencie i czuje się znacznie gorsza od reszty rodziny. Nie rozumie, dlaczego znalazła się w takiej sytuacji i jak sprawić, by móc czarować jak inni.

Problem czy atut?

Mirabel zaczyna na poważnie zmagać się ze swoim problemem, lecz po czasie okazuje się, że być może brak magicznych mocy staje się jej wyjątkowym atutem. Tylko ona jest w stanie uratować całe miasteczko w niebezpieczeństwie!
Czy warto obejrzeć Encanto at the Hollywood Bowl?

Film animowany nasze magiczne Encanto przedstawia bardzo przyjemną historię o tym, jak różni są ludzie. Każdy ma swój własny, unikalny talent, który wyróżnia go w jakimś stopniu od reszty społeczeństwa. Film uczy widzów, że inny nie znaczy gorszy! Co więcej, całość przepełniona jest ciekawą egzotyczną kulturą – kolumbijskie tańce co chwilę wykonywane są przez postacie. Ścieżka dźwiękowa również jest dopracowana, dlatego dodatkowo sprawia, że odbiór filmu jest lepszy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z historią rodziny Madrigal, całość znajdziecie na platformie Disney+!

[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły