timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Jeden dzień to serial oparty na książce autorstwa Davida Nichollsa, który został również zekranizowany, z udziałem takich gwiazd jak Anny Hathaway, jak i Jim Sturgess w rolach głównych. Jednak twórcy tej nowości netfliksowej postanowili wrócić do tej intrygującej historii i stworzyć coś, co przyciągnęło uwagę wielu widzów. Opowieść o miłości Emmy i Dextera poruszyła wiele serc i pozostawiła po sobie niezapomniane wrażenia oraz kilka wzruszeń. Jeśli szukacie podobnych emocji, przygotowaliśmy dla Was listę równie fascynujących propozycji do obejrzenia. Koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie!

Love, Rosie


Love, Rosie to film z 2014 roku. Ówcześnie cieszył się ogromną oglądalnością. Głównymi bohaterami są nastoletnia Rosie (Lily Collins) oraz Alex (Sam Clafin), którzy znają się od najmłodszych lat swojego życia. Spędzali ze sobą każdą wolną chwile, bawiąc się w najlepsze. Z czasem Rosie zaczynają żywić do przyjaciele uczucia. Niestety, jej życie zostaje obrócone do góry nogami, kiedy zachodzi w ciążę z największym przystojniakiem z okolicy – Gregiem. Mimo wszystko, nie są ze sobą szczęśliwi i postanawiają po czasie zakończyć swoją relację. Jednak Rosie myślami nieustannie wraca do Alexa. Czy warto zawalczyć o tę znajomość? Czy ich przyjaźń może zmienić się w najpiękniejszą miłość?

Obejrzyj w serwisie Prime Video

Zanim się pojawiłeś

Filmy podobne do Jeden dzień - Zanuim sie pojawiles - GameBy.pl

Zanim się pojawiłeś to niezwykle urzekająca, wzruszająca historia miłosna. Louisa (w tej roli Emilia Clarke, znana m.in. z Gry o Tron) postanawia zmienić swoje dotychczasowe życia i rozpoczyna pracę jako opiekunka niepełnosprawnego Willa (Sam Clafin). Mężczyzna nie cieszy się w życia i pokazuje to na każdym kroku młodej kobiecie, jednak ta nie traci zapału do pracy i stara się dostarczyć Willowi najwięcej radosnych chwil. Po czasie oboje zaczynają czuć do siebie coraz więcej, jednak ostatecznie nie wszystko w życiu układa się w piękną bajkę…

Obejrzyj w serwisie Prime Video

Pamiętnik

Filmy podobne do Jeden dzień - Pamiętnik - GameBy.pl

Pamiętnik to klasyka kina. Przez wielu wskazywana, jako jedna z najlepszych komedii romantycznych. To miłosna opowieść Allie (w tej roli Rachel McAdams) oraz Noah (w niego wciela się Ryan Gosling). Zakochują się w sobie w okresie nastoletnim, a następnie przeżywają burzliwy związek, nasycony namiętnością. Nie wszystko idzie po ich myśli, ponieważ los postanowił ich rozdzielić. Po kilku latach obydwoje spotykają się w różnych sytuacjach, lecz za każdym razem kończy się to kłótnią. Czy mimo licznych przeciwności uda im się odnaleźć wspólny język po latach?

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły