timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Serial Książęta przedstawia opowieść o księciu Wilhelmie, który na co dzień prowadzi raczej zwyczajne życia (a dokładniej pragnie zachować pozory zwykłego życia!). Mimo tego, że pochodzi on z królewskiej rodziny, chce być tylko uczniem liceum, który prowadzi tradycyjne życie ze swoim ukochanym Simonem. Jednak nie wszystkie idzie po jego myśli, ponieważ powoli zbliża się czas objęcia tronu. Na Netfliksie zagościł ostatnio kolejny sezon tej historii, dlatego jeśli jeszcze jej nie widziałeś, koniecznie sprawdź najnowsze odcinki serii pt. Książęta (Young Royals)!

K

Kiedy trzeci sezon serialu Książęta?

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment! Na platformie streamingowej pojawiły się już pierwsze odcinki nowego sezonu. Jednak kolejna partia opowieści czekać będzie na Was już 18 marca! Finał będzie na pewno bardzo emocjonujący. Z pewnością jest na co czekać. Gotowi na nowe przygody się księcia Wilhelma? Czekają na Was naprawdę zaskakujące zwroty akcji, ponieważ nastolatek szykuje się do koronacji i objęcia tronu.

Królestwo potrzebuje nowego króla!

Całe to wydarzenie nie daje nastoletniemu arystokracie spać, nie chce on bowiem prowadzić dalej królewskiego życia. Woli spędzać czas z Simonem, czyli miłością swojego życia. Przez to wszystko mężczyźni nie czują się bezpiecznie, ponieważ co jakiś czas przeprowadzane są na nich ataki. Od teraz to właśnie Ci młodzi ludzie muszą wziąć sprawy w swoje ręce i stawić czoła niebezpieczeństwom, dbając o przyszłość, jakiej pragną. Czy możliwe jest osiągnięcie tego w arystokratycznym światku, gdzie zasady i oczekiwania są niezwykle surowe? Odpowiedzi na te pytania poznamy w najnowszym sezonie, który obiecuje nam jeszcze więcej emocji, zwrotów akcji i niezapomnianych chwil!

Książęta – o czym jest seria?

Wilhelm chodzi do ekskluzywnego liceum, gdzie zmaga się z szeregiem trudności – od typowo szkolnych problemów po te bardziej zawiłe związane z dworskim życiem. Niełatwo jest mu pogodzić rolę księcia z typowymi problemami nastolatka. Pragnie odnaleźć swoją tożsamość oraz miłość życia. Choć wydaje się idealnym kandydatem do objęcia tronu, jego życie nie należy do najłatwiejszych. Często musi dokonywać wyboru między wygodnym królewskim życiem a miłością i związkiem z Simonem. Czy mimo wielkich uczuć ich związek przetrwa tę próbę? Co jest w tym momencie dla księcia najważniejsze? Czy odważy się zawalczyć o swoje szczęście?

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły