timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy znajdą się tu jacyś miłośnicy motoryzacji oraz świata pełnego wyścigów bolidów F1? Przed użytkownikami platformy Netflix kolejny fascynujący sezon serialu przedstawiającego Formułę 1 i całą otoczkę wokół tego sportu. Jak światowi zawodnicy przygotowują się do zawodów? Co jest dla nich najważniejsze i jak profesjonalna drużyna wspomaga ich podczas jazdy? Czego boją się kierowcy? Tego dowiemy się w najnowszym sezonie serialu. Na pewno nie zabraknie wielu emocji! Lewis Hamilton, Max Verstappen, Sergio Perez, Lance Stroll, Charles Leclerc i wiele innych kultowych postaci sportu zagości na Waszych ekranach na platformie Netflix!

Formuła 1 Jazda o życie – sezon 5 już dostępny!

Od 24 lutego tego roku na platformie streamingowej Netflix można oglądać kolejny, już piąty, sezon serii Formuła 1 Jazda o życie, który przedstawia całe spektrum sportowej rzeczywistości. Czeka na nas aż 10 odcinków przepełnionych rozmaitymi historiami i faktami. Widz może przyjrzeć się pracy sztabu ludzi biorących udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu sportowym. W serii znaleźć można między innymi stare nagrania czy wypowiedzi uczestników i sportowców. Dzięki temu każdy dowie się z jakimi problemami i zagwozdkami mają do czynienia zawodnicy tego sportu na co dzień.

Sezon 5 – czyli jeszcze więcej sportowych emocji!

W piątym sezonie Formuły 1 Jazda o życie twórcy zapewniają, że nie zabraknie mocnych emocji. Na pewno pierwsze skrzypce zagra tu Max Verstappen, czyli holenderski kierowca Formuły I, zasiadający w bolidzie teamu Red Bull Racing. To naprawdę ciekawa osobowość świata F1, wnosząca wiele do tego sportu. W odcinkach można zobaczyć wiele interesujących pozakulisowych wydarzeń, rozmów czy sytuacji, a znacznie mniej wydarzeń stricte sportowych. Czy to spodoba się widzom? Ciężko powiedzieć, ale być może świat poza wyścigami przyniesie im równie wiele ciekawych doznań, co ten zwariowany świat bolidów F1.

Czy warto obejrzeć Formuła 1 Jazda o życie?

Sezon piąty Formuły 1 Jazda o życie już dostępny! Wszyscy fani wyścigów, Formuły I oraz sportowego lifestyle’u na pewno będą zachwyceni. Seria przepełniona jest sportową rywalizacją, a do tego nie brakuje merytorycznej treści o tym sporcie. Ciekawe ujęcia wyścigów F1, nagrania ważnych rozmów mających miejsce podczas jazdy, a dla osłody sportowej rywalizacji twórcy postanowili ukazać uczestników z odrobinę innej, domowej strony. Można podejrzeć ich podczas wakacji i odpoczynku, co daje widzom inną perspektywę życia w świecie Formuły 1.

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły