timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Do czego ludzie są zdolni w ekstremalnych sytuacjach? Pierwsze pytanie, które ujrzymy na oficjalnej stronie gry. Frostpunk, czyli najnowsze dzieło 11 bits studio, ujrzało światło dzienne. Na dobry początek twórcy serwują nam klimatyczne wideo.

Frostpunk

Prezentuje się interesująco i aż kusi żeby dowiedzieć się czegoś więcej o grze. Cała akcja rozgrywać się będzie w mroźnych krainach skutych lodem. Ludzie rozwijają technologie parową, żeby móc przezwyciężyć wieczny chłód. Społeczeństwo w obecnej formie jest słabe i nieefektywne – coś musi się zmienić, żeby przetrwało. Na pierwszy plan wychodzi moralność człowieka, która staje się niczym gdy walczy się o życie.

Tyle jak na razie zdradzi nam twórcy. Jest to niewiele, ale czego by się tu spodziewać po pierwszej zapowiedzi. Jednak to co się rzuca w oczy, to kwestie moralności. Czyli to, z czego 11 bits już zasłynęło przy swoich poprzednich produkcjach. Tym razem wojna z siłami natury. Moim zdaniem będzie ciekawie!

Jeżeli będziemy wiedzieć coś więcej, to na pewno znajdziecie to u nas na stronie. Tymczasem możemy zacząć czekać na premierę ustaloną na rok 2017.

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły