timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Easter Eggi to ciekawa, często zaskakująca rzecz jaką możemy znaleźć podczas przemierzania świata gry. Jednak to co zaprezentował ostatnio Rockstar, rozpaliło wyobraźnię graczy, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę serii GTA.

Jak wiadomo Rockstar od bardzo długiego czasu nie wypuścił kolejnej części GTA. Co prawda piąta część została wydana na każdą możliwą platformę, tak duża część graczy czeka na część szóstą. I choć wydawać by się mogło, że już ogóle nie usłyszymy o kolejnej produkcji, tak nagle pojawia się easter egg pokazujący nam wymowne nawiązanie do przyszłej produkcji.

GTA VI – Co zostało ujawnione?

Ostatnio pojawiła się zapowiedź wielkiej aktualizacji GTA Online. Jednak uwagę graczy przykuła lokalizacja, która została przedstawiona za pomocą współrzędnych geograficznych. Nie trzeba było dłużej czekać, aby gracze nie rozszyfrowali pozostawioną w ogłoszeniu zagadkę. Tajemnicze koordynaty, po wpisaniu ich w wyszukiwarkę pokazywały specyficzną drogę w stanie Wirginia. Droga pokazana z widoku satelity, swoim wyglądem przypominała cyfrę sześć zapisaną po rzymsku. Taki obraz wystarczył, aby po Internecie krążyły spekulacje i domysły, iż easter egg może nawiązywać do kolejnej części GTA. Również do końca nie wiadomo czy twórcy tylko się droczą ze swoimi fanami. Niestety, na temat kolejnej produkcji nie wiadomo nic. Duża część osób również przestała wierzyć w to, ze Rockstar stworzy tak wyczekiwaną „szóstkę”. Pojawiają się również komentarze mówiące, że koordynaty to tylko przypadek i nie ma co się ekscytować. Być może z czasem twórczy odniosą się do tego easter eggu. Póki co pozostaje nam śledzić temat.

Co dalej…..

Jak dla mnie sprawa jest można powiedzieć otwarta. Rockstar nie raz pogrywał ze swoimi fanami za pomocą, różnego rodzaju tajemniczym przeciekom czy tego typu zabiegom. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że piątka nadal trzyma poziom grywalnośći. Co więcej cena „V” praktycznie się nie zmienia, co może nam powiedzieć, że pieniądz się zgadza i nie ma po co tworzyć kolejnej części. Dodatkowo wersja online również jest rozwijana dzięki różnym aktualizacją a przez to gracze zostają przy tego typu formie rozrywki. Nie wiem czy będzie nam dane doczekać się premiery szóstki. Być może przyszły rok zaowocuje w jakąś większą informację na ten temat.

 

O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły