timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Wielka kontynuacja hitu prosto z Hollywood z 1993 roku czeka na widzów. Hokus Pokus 2 to wspaniała, bajkowa komedia w reżyserii Anne Fletcher. Film dostępny jest do oglądania od 30 września na platformie streamingowej Disney+. Przed nami na prawdę wyjątkowa uczta dla wszystkich fanów magii i czarownic, a do tego wszystkiego z gwiazdorską obsadą! Co więcej czeka nas w kultowym Hokus Pokus 2? Poniżej wyjaśniamy!

Czarownice z Salem powracają?

Kultowa produkcja Disneya z 1993 roku powraca w zupełnie nowej, odświeżonej odsłonie. Czy tegoroczna produkcja będzie hitem i zdobędzie uznanie wśród widzów? W filmie Hokus Pokus 2 zachowano oryginalną obsadę, więc zobaczymy na ekranie między innymi takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Bette Midler oraz Kathy Najimy. Drugą część filmu trzeba oczywiście pochwalić za bardzo dobrą grę aktorską i świetnie odwzorowane postacie. Kostiumy są idealnie odtworzone, a wszystko oprószone zostało dobrym humorem. Całość zgrywa się w wyjątkowo dobrą pozycję filmową.

Powrót po ponad dwóch dekadach?

W filmie głównym wątkiem jest konflikt między postaciami, które dzielą ponad dwie dekady. Jest to świetny powrót do przeszłości i nawiązanie do dawnej popkultury. O czym opowiada film? Czarownice z Salem przypadkiem zostają wezwane do współczesności. Doszło do tego za sprawą nastoletniego Maxa, który po czasie dowiaduje się, że również jest czarodziejem i drzemią w nim olbrzymie pokłady nadprzyrodzonych mocy. Niestety, powrót do życia czarownic – Winnie, Sarah oraz Mary Sanderson – nie należy do najłatwiejszych. Napotykają na swojej drodze mnóstwo przeszkód i problemów, są bardzo niezdarne w swoich działaniach i to może wywołać sporą dawkę śmiechu u widzów, którzy mogą bacznie przyglądać się ich zwariowanym poczynaniom. Co więcej, czarownice będą powodem wielu kłopotów, a ich rozwiązanie wymaga magicznych mocy. Czy Max ostatecznie sobie z nimi poradzi?

Czy warto obejrzeć Hokus Pokus 2?

Jeśli jesteś użytkownikiem platformy Disney+ koniecznie sprawdź tę pozycję. Hokus Pokus 2 to bardzo dobrze zrobiony film, a nawiązanie do poprzedniej, kultowej opowieści sprawia, że jest to dość wyjątkowy powrót do przeszłości. Plusów jest na prawdę wiele – od świetnej obsady aż po ciekawe kostiumy i muzykę. Dobrego humoru z pewnością tutaj nie zabraknie! Nie czekaj ani chwili dłużej, sprawdź tę magiczną opowieść ukazaną w Hokus Pokus 2 na Disney+!
[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły