timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

22 maja 2024 na platformie streamingowej Netflix swoją premierę miał ciekawy program. Mowa oczywiście o Londyn na sprzedaż (Buying London). To nowe reality show poświęcone fascynującemu światu nieruchomości w jednej z najbardziej dynamicznych metropolii na świecie. Głównym bohaterem tego programu jest Daniel Daggers, znany również jako Super Prime. Przydomek ten nie jest przypadkowy. Daggers zyskał go dzięki swojej specjalizacji w sprzedaży i wynajmie luksusowych nieruchomości. Dlaczego go tak nazwano i jaki ma plan na życie? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów.

Londyn na sprzedaż, czyli tajemnice sprzedaży nieruchomości

Daniel to mężczyzna, który doskonale zna branżę. Jest w niej niemalże od 25 lat. Podczas tylu lat zdążył zapoznać się ze wszelkimi tajnikami i zasadami, które panują na świecie. Każda nieruchomość powinna być dobrze zaprezentowana, a przy tym klienci muszą być w stanie zapłacić wiele milionów za dane przestrzenie. To niełatwe zadanie i nasz bohater wielokrotnie się o tym przekonał.

Jaki jest sukces na udaną sprzedaż?

londyn na sprzedaz - gameBy.pl

Daniel Daggers poznał innych agentów nieruchomości. Poddał ich ogromnej krytyce. Uważa, że większość klientów decyduje się ślepo na popularnych  agentów, którzy są na rynku jedynie dlatego, że pochodzą z uprzywilejowanych, bogatych rodzin. Jednak nie uważa on, że to klucz do sukcesu. Zatem jak zarobić miliony w branży nieruchomości? Skąd pomysł na biznes, w którym udało się mu sprzedać nieruchomości warte ponad 5 milionów funtów? To wszystko dokładnie ukazane zostało w najnowszym programie. Sam Daniel bez skrupułów przedstawia swój plan. Jego charyzma i nieustępliwość uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych agentów nieruchomości w Londynie, a jego nazwisko stało się synonimem prestiżu i sukcesu w tej branży. Czy rzeczywiście jest jednym z najlepszych agentów nieruchomości na świecie, tak jak mawiała jego własna matka?

Londyn na sprzedaż – czy warto oglądać nowy program?

londyn na sprzedaz - gameBy.pl

Londyn na sprzedaż to najnowsza pozycja na Netfliksie. Ostatnimi czasy programy typu reality show cieszą się sporą popularnością, dlatego na platformach streamingowych pojawia się ich coraz więcej. Tym razem głównym motywem stała się branża mieszkaniowa. Odbiorcy maja okazję poznać ją od zaplecza i poznać wszystkie jej tajniki. Gotowi na poznanie sekretów? Czy Londyn to dobre miejsce na taki biznes? Czy nieruchomości w Anglii cieszą się sporym zainteresowaniem? A może Daniel musi włożyć nieco więcej wysiłku, by odnieść kolejny sukces?

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły