timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Kilka dni temu na platformie streamingowej Netflix pojawił się najnowszy film kryminalny autorstwa Tylera Perry’ego, znanego amerykańskiego reżysera i scenarzysty, który zasłynął m.in. z produkcji takich jak Klub samotnych mam, The oval czy Moja wściekła rodzina. Tytuł tego nowego dzieła brzmi Mea Culpa i zapowiada niezwykle intrygującą historię, której bohaterką jest kobieta zaangażowana w śledztwo dotyczące pewnego tajemniczego malarza. Czy chcecie zgłębić tajemnice, jakie skrywa ta historia? Jeśli tak, to koniecznie czytajcie dalej.

Mea Culpa – o czym jest serial?

Netflix kolejny raz przedstawia swoim widzom kryminalną historię. I dodatkowo, kolejny raz główną postacią jest silna, niezależna kobieta, z licznymi sukcesami na koncie. Wiedzie dość proste życie. Pracuje, opiekuje się domem, wszystko wygląda na pozór bardzo dobrze. Jednak jej małżeństwo się sypie. Mąż często jest powodem do smutku i frustracji. Jej relacja z nim pozbawiona jest głębszych uczuć, co wyraźnie niepokoi kobietę. Dodatkowo jej teściowa dokłada wszelkich starań, by to małżeństwo się jak najszybciej rozpadło. Miłość w życiu naszej głównej bohaterki zdecydowanie jest jedną z trudniejszych kwestii. Czy tytułowa Mea znajdzie sposób na szczęśliwe uczucie?

Mea Culpa – zakochaj się w przestępcy!

Mea Culpa - GameBy.pl

Mea rozpoczyna pracę nad nietypową sprawą. Pragnie bronić malarza, który został w przeszłości oskarżony o zabójstwo swojej małżonki. Brzmi przerażająco! Jednak nie martwi to naszej adwokatki. Za wszelką cenę chce obronić mężczyznę. Po czasie dwójka spędza coraz więcej czasu razem. Co więcej, mężczyzna maluje obraz dla kobiety, a także uwodzi ją. Mea nie stawia oporu, przez co tylko napotyka na swojej drodze więcej kłopotów i… uczuć do przestępcy. Malarz ma jednak mnóstwo czerwonych flag! Ma zapędy sadystyczne. Wiele osób, które widzi jak Mea wplątuje się w tę toksyczną relację, mówi jej, by natychmiast przestała. To skończy się dla niej źle! Jednak oślepiona charakterem i intrygami mężczyzny, nie widzi w nim nic złego. Jak dalej rozwinie się ta sytuacja? Czy Mea zdoła przejrzeć na oczy i uwolnić się od potencjalnego mordercy?

Czy warto obejrzeć film Mea Culpa na Netfliksie?

Mea Culpa - GameBy.pl

Mea Culpa to nowość filmowa dostępna na platformie Netflix. Choć może być uznawana za dość przewidywalną opowieść kryminalną, z pewnością zaciekawi niejedną osobę. Już od początku widać, że główna bohaterka zakocha się w złym malarzu, jednak ta oczywista fabuła nie przeszkadza w odbiorze filmu. Jeśli masz wolny wieczór i pragniesz odpocząć od bardziej ambitnych treści, Mea Culpa będzie doskonałym wyborem!

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły