timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

12 kwietnia na platformie streamingowej Netflix swoją premierę miała kolejna nowość. Tym razem to hiszpańska komedia romantyczna pod tytułem Między nami ściana, złożona z miłosnych perypetii i humorystycznych zwrotów akcji, w reżyserii wspaniałej Patricii Font. Film przedstawia historię dwóch postaci o skrajnie różnych osobowościach, które stają w obliczu ogromnego konfliktu sąsiedzkiego. Jednak jak to często bywa w przypadku romantycznych komedii, nawet największe przeciwieństwa mają szansę przyciągnąć się jak magnes. Chcecie poznać szczegóły? Co jeszcze twórcy przygotowali dla swoich widzów? Koniecznie czytajcie dalej!

Między nami ściana – nowa komedia romantyczna na Netfliksie!

Młoda i szaleńczo zakochana w muzyce i grze na fortepianie Valentina (w tej roli Aitana) postanawia przeprowadzić się do nowego mieszkania, aby zrealizować swoje marzenie o udziale w przesłuchaniach pianistycznych. Jest to dla niej życiowa szansa, więc poświęca wiele czasu na intensywne ćwiczenia, nawet kilka godzin dziennie. Niestety, ta intensywna praktyka nie jest mile widziana przez sąsiadów, którzy zmuszeni są znosić dźwięki fortepianu, niezależnie od tego, czy tego chcą, czy nie. Sytuacja ta prowadzi do powstania poważnego konfliktu między Valentiną a jej sąsiadem Davidem (w tej roli Fernando Guallar). Niejednokrotnie dochodzi między nimi do kłótni z powodu braku spokoju i ciszy. Czy uda im się znaleźć dobre rozwiązanie, które zaspokoi ich potrzeby i pozwoli na harmonijne sąsiedztwo?

Jak ściana w mieszkaniu może połączyć ludzi?

Między nami ściana - GameBy.pl

David nie opuszcza swojego mieszkania, a Valentina dużo ćwiczy. Ich mieszkania mają niezwykle cienkie ściany, przez które mogą usłyszeć nawet swój głos. To doprowadza do wielu rozmów pomiędzy nimi. Z dnia na dzień ich więź staje się coraz silniejsza. Mimo, że nie widują się, rodzi się między nimi uczucie. Czy mimo fizycznej przeszkody, jaką jest ściana między ich mieszkaniami, istnieje możliwość, że oboje się w sobie zakochają?

Czy warto obejrzeć film Między nami ściana na Netfliksie?

Między nami ściana - GameBy.pl

Między nami ściana to najnowsza komedia romantyczna dostępna na platformie Netflix. Prezentuje motyw romantycznej opowieści, w której z dwóch skonfliktowanych osób rodzi się uczucie ogromnej miłości. Mimo że temat ten może wydawać się dobrze znany, twórcy zadbali o to, aby w ich wykonaniu oglądanie filmu było pełne zaciekawienia i humoru. To idealna propozycja na relaksujący seans wiosną! Zapraszamy do oglądania!

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły