timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy mamy tu miłośników polskich produkcji? Na platformie streamingowej Netflix w tym roku pojawi się wiele nowości serialowych, które wyprodukowane zostały właśnie tu, w Polsce. Na ekranie nie zabraknie utalentowanych polskich aktorów i aktorek, którzy zaprezentują interesujące opowieści. Czego możemy się spodziewać i jakie seriale są zaplanowane na 2023 rok? Koniecznie sprawdźcie poniższe zestawienie! Zapowiada się naprawdę ciekawie!

  1. Absolutni Debiutanci

Serial przedstawiać będzie bardzo ciekawą historię. Zobaczymy opowieść o młodej dziewczynie ze spektrum autyzmu, która podróżuje z przyjacielem nad polskie morze, mając nadzieję nakręcić film o miłości i zdobyć miejsce w wymarzonej szkole filmowej. Jednak ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, kiedy pojawia się chłopak z obozu sportowego. Jak potoczą się ich losy? Czy uda im się utrzymać przyjaźń? Jak twierdzą twórcy serialu, będzie to idealna propozycja dla młodzieży!

  1. Infamia

Infamia to kolejny polski serial, który pojawi się w tym roku na Netfliksie. Na ekranie zobaczymy takie osobistości jak Sebastian Łach czy Magdalena Czerwińska. Seria opowiadać będzie o zmaganiach pewnej Romki, która przybywa do Polski. Jej pobyt w kraju będzie o tyle problematyczny, że będzie musiała przywyknąć do nowego otoczenia i kultury, a to nie będzie łatwe zadanie z wielu względów. Jak połączyć romską kulturę z polskimi tradycjami?

  1. Informacja zwrotna

Kolejna propozycja polskich twórców trafi na Netfliksa. W roli głównej zobaczymy genialnego polskiego aktora, czyli Arkadiusza Jakubika. Serial przedstawi historię uzależnionego od alkoholu byłego muzyka rockowego, który desperacko poszukuje swojego zaginionego syna. Postanawia wyruszyć w szaloną podróż, w trakcie której zanurza się w najmroczniejsze zakamarki Warszawy, przemierzając niebezpieczne ulice miasta. Muzyk jest zdeterminowany, by odnaleźć swojego syna i nie poddaje się pomimo trudności. Mimo to, nadal musi zmierzyć się z własnymi słabościami i uzależnieniem od alkoholu, które na każdym kroku utrudniają mu zadanie.Warto wspomnieć, że serial to adaptacja książki jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy, czyli Jakuba Żulczyka!

Nadchodzące polskie seriale Netflix Original 2023

Netflix to platforma streamingowa, która zaplanowane ma mnóstwo nowości serialowych, jak i filmowych na rok 2023. Od początku tego roku na użytkowników czeka wiele ciekawych propozycji, w tym również polskich – m.in. seria Sexify, która zyskała ogromne grono odbiorców i fanów. Nie możemy doczekać się kolejnych nowości i tym bardziej czekamy na nie, ponieważ zapowiada się bardzo różnorodnie!

[wp-review]
O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły