timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Chyba niewielu spodziewało się, że córka państwa Addams odniesie taki sukces i zyska popularność na tak olbrzymią skalę. Ten wyjątkowy serial fantasy dostępny na platformie streamingowej Netflix bił rekordy popularności (mówi się, że seria odnotowała 341 mln godzin oglądalności), a fanów czarnowłosej Wednesday stale przybywa. Pierwszy sezon serialu okazał się być strzałem w dziesiątkę, a aktualnie zaliczany jest do najlepszych hitów serialowych ostatniego czasu. Rodzą się więc pytania – kiedy drugi sezon Wednesday? I co czeka widzów w ewentualnej kolejnej odsłonie przygód?

Czy będzie drugi sezon Wednesday?

Dużo mówi się ostatnio o doniesieniach rzekomej kontynuacji historii rodziny Addamsów, lecz Netflix oficjalnie potwierdził informację o wypuszczeniu drugiego sezonu serialu. Niestety, dokładna data nie jest jeszcze nikomu znana. Na razie wiadomo, że wszyscy miłośnicy serialu będą musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ kontynuacja zaplanowana jest dopiero na drugą połowę 2024 roku. My już nie możemy doczekać się zupełnie nowych przygód Wednesday Addams!

Czego można spodziewać się w drugim sezonie serialu?

Drugi sezon z pewnością będzie niezwykle ekscytujący, ponieważ wiele motywów z pierwszego sezonu nie miało jeszcze swojego zakończenia. Na pewno nadal poczuć będzie można ten charakterystyczny, upiorny klimat, nasycony wieloma interesującymi wątkami. Jedno jest pewne – twórcy postarają się ze wszystkich sił, aby poziom drugiego sezonu dorównał pierwszemu pod względem jakości. W drugim sezonie zobaczymy na ekranie Jennę Ortegę, która znakomicie odnalazła się w roli tytułowej Wednesday Addams, a towarzyszyć jej będą m.in. Catherine Zeta-Jones, Emma Myers czy Christina Ricci – równie utalentowane aktorki.

Wednesday – a co było w sezonie pierwszym?

Wednesday to serial z wyjątkowym klimatem dostępny do oglądania na platformie streamingowej Netflix. Opowiada o dziewczynce uczącej się w Akademii Nevermore. W opowieści pojawiają się liczne motywy związane z nastoletnim buntem czy pierwszymi miłościami. Wednesday Addams ma w sobie ogromne moce odziedziczone po jej rodzicach, nad którymi musi nauczyć się odpowiednio panować. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ od czasu do czasu dręczą ją mordercze siły. W opowieści pojawił się również ważny wątek detektywistyczny. Nasza bohaterka bierze udział w śledztwie, stara się znaleźć mordercę. Na szczęście jej fenomenalny czarodziejski umysł pomaga jej w rozwiązaniu zagadki i odnajduje zabójcę!

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły