timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

NVIDIA GeForce Now praktycznie od razu po swojej premierze cieszyła się niezwykłą popularnością. W końcu było to coś, pozwalającego milionom graczy, zagrać w wymarzone tytuły. Od tego czasu przestał liczyć się sprzęt, na który niektórzy nie mogli wydać grubych tysięcy. Twórcy nie spoczęli jednak na laurach. Usługa do dziś aktywnie się rozwijała i właśnie możemy zaobserwować tego skutki. Już niedługo w usłudze GeForce Now dostępny będzie nowy plan subskrypcji!

NVIDIA GeForce Now – Nowa subskrypcja

Od początku funkcjonowania GeForce Now można było z niego korzystać bezpłatnie. Wiązało się to jednak ze sporymi ograniczeniami. Czasami konieczne było czekanie nawet kilkunastu minut w kolejce, aby możliwe było zagranie w dany tytuł. Co za tym idzie, gracze nie wahali się z kupowaniem płatnej wersji, która pozwalała na dużo więcej.

Warto wspomnieć o tym, że do gry konieczne jest naprawdę dobre i stabilne połączenie z internetem. To na nim bowiem opiera się działanie GeForce Now. Obraz rozgrywki jest streamowany na nasze ekrany, dzięki czemu nie musimy martwić się o możliwości sprzętowe. Odpowiednie łączę pozwala cieszyć się grą w maksymalnej jakości.NVIDIA GeForce Now - Gameby.pl

Nowa subskrypcja zapewni graczom dostęp do mocy karty graficznej RTX 3080. Pozwoli to na grę nawet w rozdzielczości 1440p przy 120 klatkach na sekundę. Sesja, w czasie której możemy nieprzerwanie korzystać z usługi będzie miała długość 8 godzin. To całkiem sporo porównując z 6 godzinami w wersji standardowej lub jedynie 1 godziną w darmowej.

NVIDIA GeForce Now – Walka z konkurencją

Oferta jest więc naprawdę bogata. Będzie ona jednak wyraźnie skierowana jedynie do naprawdę wymagających graczy. Cena za nową subskrypcję ma bowiem wynieść 490 złotych za pół roku użytkowania. Nie jest to wiele w porównaniu z ceną komputera, który należałoby kupić żeby dorównać wydajnością programowi NVIDII, ale wciąż dwa razy więcej niż zapłacilibyśmy za wersję standard. NVIDIA GeForce Now - Gameby.pl

Serwisy i usługi opierające się na graniu w chmurze wciąż przybierają na sile. Z roku na rok pojawia się ich coraz więcej. GeForce Now wypada jednak przy nich niezwykle dobrze. Ciągłe aktualizacje i próba polepszenia jakości działania, jak w przypadku nowej subskrypcji, pozytywnie wpływają na wizerunek serwisu. Oddani zwolennicy nie chcą przesiadać się na inne platformy, bo GeForce Now zapewnia im wszystko czego potrzebują.

O redaktorze

Miłośnik seriali, muzyki alternatywnej i ciepłych napojów. Zapalony podróżnik. Na co dzień przeciętny chłopak z Warszawy. Potrafi zmienić zainteresowania o 180 stopni w ciągu miesiąca. Recenzent seriali w GameBy.pl. Początkujący w pracy redakcyjnej, lecz ambitny i chętny do działania.

Wszystkie artykuły