timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Filmy kryminalne, w którym głównym motywem jest pogoń za ogromnymi sumami pieniędzmi jest obecnie dość popularna, ale również bardzo lubiana przez wielu użytkowników platform streamingowych. Na jednej z nich niedawno pojawił się nowy film przedstawiający nowojorskie życie najbogatszych ludzi otoczone kłębkiem kłamstw i intryg. Czy produkcja pt. Oszustwo (Sharper) przypadnie widzom do gustu i przyciągnie ich przed ekrany na dłużej?

Oszustwo w imię fortuny

Jak wiadomo w Nowym Jorku nie brakuje rodzin, które mają ogromne fortuny. Jednym z członków takiej rodziny jest Richard Hobbes, który posiada wielomilionowy majątek. Jego syn Tom to człowiek, który nie chce podejmować w życiu zbyt wiele wysiłku, dlatego czyha jedynie na majątek swojego ojca, natomiast Richard ma nieco inny plan. Nie chce powierzyć swojemu synowi pieniędzy, ponieważ uważa, że jest ich niegodzien i jest istotą słabą. Uważa młodzieńca za nieodpowiedzialnego człowieka.

Liczne intrygi w Nowym Jorku

W domu Hobbesa obecna jest również Madeline Phillips, która postanawia zawrócić w głowie miliardera. Dzięki temu udaje się jej wkupić w łaski mężczyzny i od teraz może prowadzić bogate życie o jakim zawsze marzyła. We wszystko również zamieszany jest jej syn Sam, który we wszystkim jej pomaga, a dodatkowo angażuje w całe to przedsięwzięcie inne osoby.

 

Nowojorskie oszustwo

Sam pragnie ogromnej fortuny Richarda. Planuje rozpocząć swoją wielką intrygę. Chce za wszelką cenę zdobyć wszystkie miliony. Do tego przedsięwzięcia dołącza Sandrę, która zawróci w głowie Tomowi, czyli synowi miliardera. Wszystko ma doprowadzić do rozpadu więzi w jego rodzinie i sprawić, że fortuna oraz ogromny majątek trafią w ręce Sama. Czy wszystkie osoby zamieszane w wielką intrygę, mimo ogromnych chęci zdobycia fortuny wyjdą na tym dobrze? A może okaże się to klapą, która poróżni wiele osób?

Czy warto obejrzeć film Oszustwo?

W filmie pt. Oszustwo tak naprawdę niczego nie brakuje. Obecna jest gwiazdorska obsada – na ekranie zobaczymy między innymi wspaniałą i utalentowaną Julianne Moore, Sebastiana Stana czy Johna Lithgowa. Do tego wszystkie wątki sprawnie i w ciekawy sposób się nawzajem przeplatają. To wszystko sprawia, że opowieść dobrze się ogląda i nie czuć nudy. Wszystkim miłośnikom zagadek i emocji serdecznie polecamy produkcję Oszustwo dostępną na platformie streamingowej Apple TV+!
[wp-review]

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły