timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Studio CD Projekt Red może być finalnie bardzo zadowolone z Cyberpunka 2077. Gra miała swoje gorsze chwile, zwłaszcza w okresie premiery. Twórcy musieli zmierzyć się z licznymi wyzwaniami, takimi jak zapanowanie nad stanem technicznym produktu, ale również reakcjami fanów. Te drugie, potrafiły być naprawdę surowe. Po latach, okazuje się jednak, że gra w stanie obecnym, jest produkcją świetną. Dużą rolę w tym dziele przypisuje się dodatkowi ,,Widmo wolności” oraz aktualizacjom, które pojawiły się w zeszłym roku. Dosyć jednak o grze wideo, gdyż to planszówka Cyberpunk 2077 zyskuje ostatnio na popularności, mimo, że nie miała jeszcze swojej premiery.

Planszówka Cyberpunk 2077 – Co o niej wiemy?

Za grę planszową w uniwersum Cyberpunka odpowiedzialne ma być wydawnictwo Go On Board. Ci bardziej zainteresowani, mogą już kojarzyć tę nazwę. Tenże wydawca zajmował się również planszówką umieszczoną w świecie Wiedźmina. Gra odbiła się całkiem szerokim echem, przede wszystkim ze względu na fakt, że zebrała niesamowicie dużą kwotę w ramach crowdfundingu. Kolejna planszówka oparta na grze wideo również ma działać w podobnym modelu, to znaczy, być wspierana przez fanów. Twórcy uzasadniają ten fakt tym, że dzięki crowdfundingowi, fani mają większy wpływ na tworzenie produktu, a tym samym można w łatwiejszy sposób spełnić ich oczekiwania.  Cyberpunk 2077 - Gameby.pl

Jeżeli chodzi o to, czego spodziewać się możemy po grze, to niestety w tym obszarze informacji nie ma zbyt wiele. Twórcy udostępnili w sieci krótki teaser, ale to właściwie wszystko co od nich otrzymaliśmy. Nie wiadomo zatem, jakiego rodzaju będzie to planszówka i na czym w głównej mierze będzie bazowała rozgrywka. W udostępnionym materiale wideo możemy zobaczyć figurki, wzorowane na postaciach z gry komputerowej. Poza nim, zapowiedź głównie prezentuje klimat, a nie raczy nas szczegółowymi informacjami.

Planszówka Cyberpunk 2077 – Kampania rusza w lipcu

Lipiec 2024 roku ma stanowić początek kampanii w serwisie Gamefound. Póki co, grę można tam zaobserwować, a dopiero od lipca pojawi się opcja finansowego wsparcia. Twórcy obiecują pierwszym wspierającym specjalne bonusy, także osoby zainteresowane powinny mieć się na baczności. Cyberpunk 2077 - Gameby.pl

Wydawnictwo Go On Board jest godne zaufania. Widać to po owocach ich pracy, czyli grach, które podbijają serca graczy. Nie powinniśmy zatem obawiać się jakiejkolwiek profanacji ukochanego uniwersum Cyberpunka. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że tytuł pojawi się jak najszybciej.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły