timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Od Sylwestra minęło już trochę czasu, większość ludzi o swoich noworocznych postanowieniach zdążyło już zapomnieć. Więc jest to dobra okazja, żeby zabrać się za coś na poważnie. I nawet mam dla Was pewną propozycję. Kręcenie filmów.

W dzisiejszych czasach wszystko zmierza w stronę wideo. Zamiast czytać książki, oglądamy seriale, a miejsce gazet i magazynów zajął YouTube. Może to się komuś podobać lub nie, jednak wszyscy jesteśmy skazani na ruchome obrazy. Więc może, zamiast nad tym ubolewać, może wykorzystamy to na swoją korzyść? 🤔

Proponuję Wam abyście nauczyli się kręcić filmy. Niezależnie czy będą to proste filmiki na Instagrama kręcone iPhone’m czy większe produkcje stworzone z pomocą profesjonalnego sprzętu. W internecie jest masa poradników, wszystko czego potrzebujecie żeby zacząć. Liczy się tylko Wasza kreatywność i chęć tworzenia!

Ja osobiście w tej branży siedzę od ponad roku, coś tam już potrafię i niewątpliwie się tym jaram. I właśnie dlatego ciąglę chce szlifować swoje umiejętności. Dlatego gdy odezwało się do mnie Udemy, to poprosiłem ich o kurs dotyczący oświetlenia w kinie i telewizji. Jest to aspekt, który w produkcji filmów jest kluczowy i nad którym chcę pracować.

Chcesz, żeby Twoje filmy wyglądały jak topowe Netflixowe produkcje?

Pokrótce opowiem, o czym jest kurs, a później powiem o kliku fajnych rzeczach dla Was. Kurs został zrealizowany przez Wrightsville Beach Studios, czyli ekspertów w swoim fachu. Przez 6 godzin dowiadujemy się praktycznie wszystkiego o wszelkich aspektach oświetlenia. A w to wszystko wplecione są komediowe scenki oraz filmy krótkometrażowe. Nie tylko teoria, ale również praktyka. Szczerze mogę go polecić wszystkim średniozaawansowanym adeptom sztuki filmowej.

I dobra informacja jest taka, że korzystając z tego linku, możecie kupić ten kurs w o wiele niższej cenie. Jednak jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z filmowaniem, to dobra wiadomość jest taka, że link ten działa na wszystkich kursach. Cała bibliotek Udemy stoi przed Wami otworem. Tylko brać i korzystać!

To tyle na dzisiaj, dajcie znać jakie kursy udało Wam się wyrwać i co dzięki nim stworzyliście. Do następnego!

Skorzystaj z rabatu w Udemy!

Materiał powstał we współpracy z Udemy

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły