timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Kolejna, długo wyczekiwana nowość filmowa pt. Randka, bez odbioru właśnie zagościła na platformie streamingowej Apple TV+. Widzowie mogą ostatecznie zanurzyć się w pełnej emocji i napięcia fabule, a to wszystko otoczone wątkiem romantycznym! Dodatkowo, nie zabraknie nieprzewidywalnych zwrotów akcji, które nie pozwolą odwrócić wzroku od ekranu. Wszystkich miłośników tego typu filmów zapraszamy serdecznie przed ekrany i sprawdzenie nowości od Apple TV+! Randka, bez odbioru – od 21 kwietnia dostępna do oglądania!

O czym jest film Randka, bez odbioru?

Czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Główny bohater filmu Cole (Chris Evans) zdecydowanie tak! Mężczyzna na co dzień wiedzie dość spokojne życie. Jest farmerem w jednej z angielskich prowincji. Pewnego dnia postanawia odwiedzić Londyn, a tak spotyka pewną kobietę o imieniu Sadie (Ana de Armas). Wspólnie spędzają czas w Londynie. Rozmawiają tak, jakby znali się całe życie. Po spotkaniu, Cole twierdzi, że zakochał się w Sadie. Uważa ją za tę jedyną i pragnie drugiej randki! Czy Sadie również odwzajemnia jego uczucia?

Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?

Cole non stop rozmyśla o Sadie i o tym, jak cudowną jest kobietą. Myśli o niej niejednokrotnie nie dają mu spać w nocy i jedyne czego pragnie to kolejnego spotkania z kobietą. Niestety, istnieje jeden dość ważny problem. Sadie nie odpowiada na jego wiadomości i nie odbiera telefonu. Czy jest to zatem problem do zmartwień? Czy Cole powinien odpuścić starania o tę relację? Mężczyzna postanawia na własnej skórze poznać przyczyny braku odpowiedzi i wybiera się osobiście do Londynu.

Kim jesteś, Sadie?

Po przybyciu do Londynu Cole wpada w poważne tarapaty. Zostaje napadnięty przez grupę rabusiów, którzy pomylili go z kimś innym i próbują wyłudzić od niego informacje, torturując go przy tym. Nagle jednak cała sytuacja obraca się o 180 stopni! Grupa CSI ratuje go, a wśród agentów pojawia się sama Sadie! Czy to oznacza koniec kłopotów Cole’a i Sadie? Czy w końcu umówią się na drugą randkę i stworzą uroczą parę? A może to tylko początek kłopotów tej dwójki? Aby dowiedzieć się co dalej, koniecznie obejrzyjcie Randka, bez odbioru dostępną na platformie Apple TV+!

[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły