timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Platforma sytreamingowa Netflix ponownie zabiera widzów w podróż przez historię, tym razem prezentując fascynujący kawałek ważnej historii Stanów Zjednoczonych. Ich najnowsza produkcja skupia się na postaci niezwykle silnej i inspirującej kobiety – Shirley Chisholm. Czego możemy spodziewać się w najnowszym filmie Netfliksa? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać wszystkie szczegóły dotyczące tej najnowszej, marcowej produkcji!

Film Shirley już dostępny na Netfliksie!

Historia Shirley Chisholm, przedstawiona w tej najnowszej produkcji Netflixa, to nie tylko opowieść o jednej wyjątkowej kobiecie, ale także o walce o prawa i godność wszystkich kobiet. Jej determinacja i niezłomność stały się motywacją dla setek tysięcy ludzi, inspirując ich do walki o lepszą przyszłość, w której każdy głos jest słyszany i każdy człowiek ma szansę na sukces. Jej życie i działalność polityczna były kamieniem milowym w historii walki o równość i sprawiedliwość. Poprzez swoje osiągnięcia, Chisholm nie tylko otworzyła drzwi dla przyszłych pokoleń kobiet, ale także uświadomiła społeczeństwu amerykańskiemu konieczność uwzględnienia głosu kobiet.

Shirley w walce o sprawiedliwość kobiet!

Shirley - GameBy.pl

Nasza bohaterka to Shirley (w jej rolę wcieliła się wspaniała Regina King). Z początku członkini Partii Demokratycznej, następnie kandydatka do Kongresu Stanów Zjednoczonych. Od początku wszyscy byli zaskoczeni jej ogromną determinacją w dojściu do reprezentowania tak ważnego stanowiska. Mimo ogromnych przeszkód, jak i osób, które chciały zawsze jak najbardziej zaszkodzić kobiecie. Ta nie traciła wiary w swoje możliwości i za wszelką cenne dążyła do wcześniej ustalonego celu. A miała tylko jeden ważny cel – zmienić swój kraj na lepsze i pomoc potrzebującym.

Shirley – zmień przyszłość na lepsze za wszelką cenę!

Shirley - GameBy.pl

Film pt. Shirley ukazuje niezwykłą drogę i wpływ kobiety na polityczną scenę USA. Shirley Chisholm nie tylko dążyła do równości rasowej, ale również płciowej. Jej postawa stała się symbolem walki o sprawiedliwość oraz niezwykłej determinacji w osiąganiu tego celu. Czy warto obejrzeć nowość filmową od Netfliksa? Zdecydowanie przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom filmów biograficznych, a także tych z silną postacią kobiecą. Dodatkowo, nie zabraknie politycznych wątków, połączonych z psychologicznym podejściem bohaterów. To ciekawa i dopracowana propozycja, która przyniesie odbiorcom nadzieje na lepsze czasy! Zapraszamy na seans!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły