timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Miłość to ważny element życia człowieka. Dla wielu jest ona poszukiwaną wartością, często uznawaną za nieodzowny sens istnienia, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Stanowi także inspirację dla licznych dzieł filmowych, seriali oraz książek. Tym razem pojawiła się jako główny wątek filmu od Apple TV+, czyli To może boleć (Fingernails). O czym dokładnie mówi i jak ma się do tego pięknego uczucia? Serial ukazuje jak miłość, wpływa na ludzkie życie, jakie przynosi ze sobą wyzwania i jak zmienia naszą perspektywę. Przedstawia również trudne decyzje, komplikacje i momenty, gdy miłość może przysporzyć bólu. Jednakże, mimo wszystkich trudności, serial pt. To może boleć sugeruje, że to właśnie miłość sprawia, że życie nabiera głębszego sensu i wartości.

To może boleć — już na Apple TV+!

Cała historia ma miejsce w odległych, nowoczesnych czasach. Ludzie mogą korzystać ze specjalnych instytutów, które mają za zadanie pokazać, jak bardzo dana para do siebie pasuje. Przeprowadzane są różnego rodzaju testy (badane są nawet kształty paznokci danych osób), a specjaliści prowadzą rozmowy i zadają masę pytań kandydatom, by tylko sprawdzić kompatybilność danego związku. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z tej usługi i każdy pragnie odnieść sukces w miłości.

Przetestuj swój związek w tajemniczym instytucie!

To może boleć - GameBy.pl

Anna (Jessie Buckley) wraz ze swoim długoletnim partnerem Ryan’em (Jeremy Allen White) postanawiają wziąć udział w badaniu i sprawdzić, czy ich miłość jest prawdziwa i przetrwa wszelkie trudności. Okazuje się, że test ma wynik pozytywny i pozostają szczęśliwą parą. Lecz tylko do pewnego czasu. Kobieta rozpoczyna pracę w jednym z instytów i nie do końca wierzy w prawdziwość wyników. Czy to początek wielkiej miłosnej rewolucji?

Czy Twój związek będzie miał pozytywny wynik testu?

To może boleć - GameB.pl

W pracy Anna poznaje tajemniczego Trevora, z którym coraz więcej ją łączy. Mimo że na co dzień jest szczęśliwa w swoim związku, Trevor okazuje się być ciekawszą propozycją. Czy ostatecznie miłość z Ryan’em przetrwa tę próbę? A może kobieta zapragnie spróbować czegoś zupełnie innego? Tego dowiecie się już, oglądając film To musi boleć! Jest on dostępny do oglądania na platformie streamingowej Apple TV+. Nie czekaj i przetestuj swój związek — czy przejdzie on test miłości? 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły