timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Przed nami pierwszy polski serial na platformie SkyShowTime, która od jakiegoś czasu dostępna jest również w naszym kraju. Warszawianka to bardzo dobrze zapowiadająca się produkcja. Z pewnością spodoba się wielu osobom. Co przygotowali dla nas twórcy tego serialu? Czy Jakub Żulczyk kolejny raz perfekcyjnie sprawdził się w roli scenarzysty? Koniecznie czytajcie dalej – mamy dla Was dużą dawkę informacji.

Warszawianka – kto jest bohaterem opowieści?

Czuły, a raczej Franek Czułkowski, to mężczyzna w średnim wieku. Na co dzień wiedze zwariowane i pełne przygód życie w Warszawie. Czuje się tu świetnie, każdy zazdrości mu jego imprezowego stylu życia. Sam twierdzi, że nie musi się o nic martwić, ponieważ jego życie jest lekkie i przyjemne. Nieodłącznym elemntem tej bajkowej codzienności są używki, od których Czuły nie stroni. Wręcz odwrotnie – nie wyobraża sobie bez nich życia. Czy to rzeczywiście sprawia, że jego żywot jest bezproblemowy?

Czuły – przemiana serialowego bohatera

Czuły, mimo, że jest naprawdę swietnym przyjacielem i ma ogromne serce dla ludzi, nie ma stałej kobiety w życiu. Żyje z dnia na dzień i tak naprawdę bardzo ciężko jest mu znaleźć prawdziwą miłość w wielkim mieście. Pragnie jedynie kobiet na jedną noc. Brak miłości – czy to dla mnie tragedia czy wręcz wolność? Sam mężczyzna zaczyna się nad tym zastanawiać i po jakimś czasie zakochuje się w jednej z młodych modelek. Jak dalej potoczy się ta relacja? Czy odmieni jego postrzeganie miłości?

Czuły w roli wzorowego ojca?

Mężczyzna ma także córkę, która jest w jego życiu bardzo ważną osobą. Mimo tego, że Czuły prowadzi życie niezbyt nadające się na najlepszy przykład dla młodszych osób, to nieustannie stara się ukazać dziewczynce jak najlepszą stronę życia. Dba o tę relację jak tylko może.

Czy warto obejrzeć serial Warszawianka?

Serial Warszawianka to interesująca propozycja serialowa. Zawiera wiele ciekawych elementów. Znajdziemy tam wątki miłosne, psychologiczne, a momentami także kryminalne. Jest to zbiór informacji o Warszawie, którą znamy z innych propozycji serialowych, lecz przedstawioną nieco z innej, bardziej nowoczesnej strony. Świetna gra aktorska Borysa Szyca, który wciela się w głównego bohatera, ubarwia całość, dodając jej niesamowicie ciekawy klimat. Z pewnością jest to serial godny polecenia, dlatego zachęcamy do sprawdzania tej serii na platformie SkyShowTime!

[wp-review]
O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły