timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

W ciągu ostatnich miesięcy możemy zauważyć wzrost zainteresowania tytułami dostępnymi na platformach streamingowych, których fabuła krąży wokół świata baronów narkotykowych. Trend ten niezwykle zyskuje na popularności, a ilość twórców seriali oraz filmów podejmujących się tej tematyki stale rośnie. Jednym z najnowszych dzieł jest m.in. serial pt. Żelazna Ręka (Mano de Hierro), wyreżyserowany przez cenionego filmowca, Lluísa Quíleza. To pełen intryg serial, który zabiera widzów w głąb narkotykowego imperium, odsłaniając mroczne kulisy bogactwa i władzy. Reżyser, zdając sobie sprawę z fascynacji, jaką wzbudza ta tematyka wśród widzów, postanowił przedstawić im jeszcze bardziej porywającą opowieść. W świecie pełnym zdrad, niebezpieczeństwa i szybkich pieniędzy, bohaterowie muszą podejmować trudne decyzje, balansując na granicy moralności i własnych ambicji.

Żelazna ręka – serial już dostępny na Netfliksie!

Hiszpania to kraj z wieloma portami. Joaquin (w tej roli Eduard Fernandez) pracuje w jednym z nich, dlatego ma dostęp do wielu skrytek, które teoretycznie mogłyby być niezwykle przydatne w nielegalnym przewozie rozmaitych substancji. Mężczyzna musi liczyć się z niebezpieczeństwem, jakie na niego czeka na każdym roku. To niejednokrotnie igranie z najniebezpieczniejszymi przestępcami na świecie. Pewnego razu decyduje się on na udostępnienie przewozu pewnej przesyłki z ogromną ilością towaru. Lecz ostatecznie nie będzie to zwyczajna dostawa…

Żelazna ręka – nowa dostawa w porcie

Żelazna ręka -GameBy.pl

 

Przesyłka ginie i to rozpoczyna lawinę niebezpiecznych wydarzeń. Od teraz trzeba będzie zadbać o rodzinę i wspólników, a mimo wszystko, zachować zimną krew i nie pokazać wrogom swoich słabości. To niezwykle trudne zadanie w świecie, gdzie nikt nie zna litości. Liczy się tylko zarobek i własne wygody. Świat baronów narkotykowych rządzi się swoimi prawami. Joaquin to mężczyzna, który wie czego chce, prowadzi swój narkotykowy biznes od dłuższego czasu i słynie z nieugiętego charakteru. Jak będzie tym razem? Czy rodzinny biznes zachowa ciągłość, a może wrogowie wygrają i dołożą wszelkich starań, by pozbyć się lidera?

Czy warto obejrzeć serial Żelazna ręka?

Żelazna ręka -GameBy.pl

Serial pt. Żelazna ręka to thriller, który przedstawia zmagania jednego z najpotężniejszych baronów narkotykowych na świecie. Port w Hiszpanii jest bardzo ważnym punktem na mapie tego szemranego biznesu. Twórcy serii zapewniają, że odcinki będą pełne emocji, nie zabraknie brutalnych i trudnych scen. To z pewnością opowieść dla ludzi o mocnych nerwach, którzy uwielbiają świat intryg i zaciętej walki o przetrwanie. Gotowi? Zapraszamy na seans. Całe osiem odcinków pierwszego sezonu czeka na Was na Netfliksie!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły