timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

W Epic Games Store na klientów czeka miła niespodzianka w postaci sześciu gier z Batmanem w roli głównej. Batman Arkham Collection i Lego Trilogy zupełnie za darmo. Jest to świetna okazja, zwłaszcza że wartość całkowita tych gier wynosi 418 zł. Jednak trzeba się śpieszyć, bo akcja trwa do 26 września. Zostanie wtedy zastąpiona przez Everything i Metro 2033 Redux.

Batman za darmo

Epic przeszło tym razem samo siebie tą niespodzianką. W końcu jest to aż sześć gier. W tym świetny Batman: Arkham Knight. Brakuje tylko Arkham Origins, ale była to najsłabsza z odsłon przygód nietoperza.

Batman Arkham Collection to zestaw trzech gier Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight. Są to gry akcji o otwartym świecie, zwłaszcza ta ostatnia, w której świat jest na tyle duży, że do poruszania trzeba korzystać z Batmobilu. Wszystko otoczone całkiem dobrą fabułą, ładną grafiką i dopracowanym systemem walki.

Batman za darmo - GameBy.pl

LEGO Batman Trilogy to odsłony nastawiona bardziej na młodzież, ale i starszym się spodoba. Tym razem wszystko jest zbudowane z klocków Lego. Pewnie większość grała w chociaż jedną część z klockami LEGO i wie czego się spodziewać. Dużych ilości postaci, Lego no i oczywiście charakterystycznego dla tego typu gier humoru.

W skład zestawu wchodzą LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes i LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Najbardziej polecam 3 jako że jest najlepsza całego zestawu ale i reszta jest niczego sobie.

Batman za darmo - GameBy.pl

Darmowe prezenty w postaci płatnych gier nie chodzi piechotą, a zwłaszcza kiedy są one warte 418 zł. Nawet jeśli nie jest się fanem Batmana, to wersja Lego podchodzi do tego w taki sposób, że spodoba się każdemu. Jeśli nawet to nie zachęca Was do skorzystania z ofert, to wystarczy poczekać do 26 września, kiedy to dostępne będą Metro 2033 Redux i Everything

Przejdź do Epic Games Store, aby skorzystać z oferty!

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły