timerPrzewidywany czas czytania to 1 minuta.

Ósmego czerwca CD Projekt Red poinformowało, że ktoś wszedł w posiadanie dokumentów związanych m.in. z wczesnymi koncepcjami i pomysłami dotyczących elementów gry Cyberpunk 2077. Cyber złodzieje żądają okupu w zamian za nieujawnianie danych. Studio nie ma zamiaru jednak ulec szantażystom i wydało oświadczenie, w którym uprasza graczy, żeby ci nie ufali i nie zaglądali w dane dotyczące gry, które nie będą pochodziły ze źródła właściwego, czyli ze strony CD Projekt RED.

O grze wiadomo dotychczas niewiele po za tym, że oparta ma być o podręcznikową grę RPG Cyberpunk 2020 oraz parę innych ciekawostek, które zostały ujawnione oraz, że gra ukaże się mniej więcej w czerwcu 2019 roku. Według naszej redakcji, to naprawdę niezły pasztet… albo naprawdę sprytna reklama.

 

O redaktorze

Szczęśliwy mąż, dumny ojciec i aspirujący pisarz. Za dnia przeprowadza bestialskie eksperymenty na grach, nocą pisze bestseller (tak przynajmniej sobie wmawia). Z wykształcenia filozof, z zamiłowania fantasta, z duszy buntownik. Koneser gier z treścią i klimatem, zarówno tych "bez prądu", jak i takich, co trochę go potrzebują.

Wszystkie artykuły