timerPrzewidywany czas czytania to 1 minuta.

Toksyczna horda może nawiedzić Polskę, a wszystko dzięki wydawnictwu Lynx Games. Tak to nie żart! Na wspieram.to ruszyła kampania, której celem jest sfinansowanie polskiej edycji hybrydowej gry RPG od Marka Rein Hagen’a, odpowiedzialnego między innymi za uniwersum RPG „World of Darknes”. Twórca między innymi gry „Wampir: Maskarada” prezentuje całkowicie nowe podejście do tematyki żywych trupów.

Świat I AM ZOMBIE to świeże, niczym trzydniowe zwłoki, podejście do tematu żywych trupów. Po raz pierwszy zamiast walczyć z hordami zombie stajesz w ich szeregach. Czy to oznacza, że jesteś bezmyślną bestią, której jedynym celem jest dopaść jak najwięcej ludzi? Wręcz przeciwnie. Stajesz się anomalią, przypadkiem jednym na dziesiątki tysięcy – świadomym żywym trupem. Stajesz się TOKSYKIEM!

Takie ciekawe opisy i wiele innych informacji możemy przeczytać na stronie kampanii. Kto jest ciekawy jak to jest być żywym trupem, nie powinien zastanawiać się ani chwili tylko wesprzeć projekt!

 

O redaktorze

Szczęśliwy mąż, dumny ojciec i aspirujący pisarz. Za dnia przeprowadza bestialskie eksperymenty na grach, nocą pisze bestseller (tak przynajmniej sobie wmawia). Z wykształcenia filozof, z zamiłowania fantasta, z duszy buntownik. Koneser gier z treścią i klimatem, zarówno tych "bez prądu", jak i takich, co trochę go potrzebują.

Wszystkie artykuły