timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Nie czas umierać to kolejny, już 25 film z Jamesem Bondem w roli głównej. Miało to być piąte, a zarazem ostatnie wystąpienie Daniela Craiga w tejże serii. Miał być to swego rodzaju jubileusz, ważne wydarzenie dla wszystkich fanów Agenta 007. Chociaż film mieliśmy ujrzeć w kinach już w listopadzie, przez liczne komplikacje jego premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Co musicie wiedzieć do tego czasu? Przygotowaliśmy parę informacji dotyczących najnowszego ,,Bonda”.

Nie czas umierać – Bonda znowu nie będzie…

Warto wspomnieć, że pierwotna premiera No time to die planowana była na kwiecień tego roku. Niestety w związku z rozpoczynającą się wtedy pandemią, wydarzenie zostało przełożone na początek listopada. Niestety nawet druga data nie okazała się być tą ostateczną, gdyż niedawno otrzymaliśmy komunikat o kolejnym opóźnieniu dotyczącym filmu. Tym razem było to jednak spore zaskoczenie, gdyż premiera planowana jest dopiero na 2 kwietnia 2021 roku.

Wszystko za sprawą dalszego rozwoju pandemii. Prace nad filmem nie mogły postępować tak szybko jak oczekiwaliby tego twórcy. Nie można więc winić bezpośrednio ich. Nam, jako widzom, pozostaje jedynie cierpliwie czekać.przed obejrzeniem najnowszego Bonda - Gameby.pl

Co w takim wypadku zrobić?

Jeżeli jeszcze nie widzieliście, w internecie można obejrzeć już trailer najnowszego Bonda. Gorąco polecam, bo pokazuje on z jakiego rodzaju filmem będziemy mieli do czynienia. Efekty wizualne, wszelkiego typu wybuchy i sceny akcji zapowiadają się na naprawdę spektakularne. Tak samo z fabułą, jej zarys możliwy do wychwycenia w zwiastunie również wróży świetlaną przyszłość produkcji. Warto zaznaczyć, że oprócz Craiga, w filmie wystąpi wielu innych, interesujących aktorów, takich jak na przykład Rami Malek czy Lashana Lynch.

Na Youtube dostępny jest również utwór muzyczny No time to die w wykonaniu Billie Eilish. Jest to część oficjalnego soundtracku filmu. W teledysku można zobaczyć również kilka scen z filmu. Pod utworem znalazło się już sporo opinii, zarówno tych pozytywnych, jak i słów krytyki. Sprawdźcie piosenkę sami!

Podsumowując

Jak już wspominaliśmy, jedynie cierpliwość może nas teraz ocalić. Nie bądźmy jednak zbytnio pesymistyczni. Twórcy pokazali fanom, że potrafią zaskoczyć ich nawet w tak ciężkiej sytuacji. To jedynie przypuszczenia, ale może w przyszłych miesiącach również zaskoczą nas czymś ciekawym.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły