timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Fani produkcji Marvela, Pixara czy Gwiezdnych Wojen w końcu uzyskają dostęp do swoich ulubionych filmów i seriali. Otrzymaliśmy potwierdzoną informację, według której usługa Disney+ dostępna będzie w Polsce już latem tego roku. W związku z tym Polacy będą mogli obejrzeć obiecujące premiery, które zadebiutują w 2022. Znamy dokładną datę i ceny usługi w Polsce!

Disney+ nareszcie dostępne w Polsce

Szczerze mówiąc, powstanie Disney+ na początku nie spotkało się z pozytywnym odbiorem przez Polaków. Usługa była dostępna jedynie w kilku krajach. Wiązało się to ze zniknięciem na przykład z Netflixa, wielu lubianych seriali i filmów. Fani chociażby produkcji Marvela zostali pozbawieni naprawdę wielu topowych pozycji. Aby je obejrzeć trzeba było posługiwać się technologią VPN, co nie dla każdego było wygodnym rozwiązaniem.

Na szczęście sytuacja ulegnie zmianie już latem tego roku. Chociaż informacje o wprowadzeniu usługi w Polsce pojawiały się już w zeszłym roku, to dopiero teraz Disney ogłosił oficjalne stanowisko. Znamy datę startu usługi w Polsce. Będzie to 14 czerwca. Trzeba przyznać, że uspokaja to fanów, którzy nie byli pewnie, czy nie będą musieli czekać aż do września. Okazuje się jednak, że Disney+ zawita do nas szybciej niż można było się tego spodziewać. Disney+ - Gameby.pl

Serwis, oprócz tego, że będzie dostępny w naszym kraju, zadebiutuje również w 42 innych krajach. Trzeba przyznać, że przy takim tempie rozwoju, za niedługo może on stać się poważną konkurencją dla Netflixa czy HBO: GO.

Jak Disney+ będzie wyglądać?

Razem z informacją o dacie startu, otrzymaliśmy również cenę abonamentu. Usługę będzie można subskrybować za 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł, płacąc za cały rok z góry. Korzystając z drugiego planu oszczędzamy więc prawie 60 złotych!

Disney+ - Gameby.pl

Trzeba przyznać, że Disney wybrał odpowiedni moment na wprowadzenie usługi w tak wielu krajach. Zgrywa się ona idealnie z premierami nowych hitów, takich jak na przykład trzeci sezon serialu Mandalorian. Będzie więc co oglądać, o to nie trzeba się martwić. Pozostaje pytanie – Jak Polacy przyjmą Disney+? Czy będzie się cieszył taką popularnością jak Netflix?

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły