timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Graliście kiedyś na bębnach? Wiecie jakie to fajne uczucie, tak sobie w nie beztrosko walić? Z moich własnych doświadczeń wynika, że jest to całkiem fajne, zwłaszcza kiedy jesteśmy zdenerwowani. Teraz odstresowywać możemy się na własnych telefonach, dzięki grze Drumheads!

Drumheads to typowa gra muzyczna, która na pierwszy rzut oka kojarzy się z Guitar Hero i tak właśnie jest. Mechanika obu tych produkcji jest bardzo do siebie zbliżona. Tutaj polega ona na tym, że mamy kolor dominujący w tle i takie bębny musimy klikać. Oczywiście co jakiś czas się on zmienia, a im dłużej gramy, tym bębny szybciej lecą. Co do urozmaiceń, mamy jeden bęben, który zastępuje wszystkie kolory i daje na odetchnąć na kilka sekund. Jeżeli chodzi zaś o technikalia, możemy kontynuować przegraną rozgrywkę poprzez obejrzenie reklamy. Jest to już taktyka stosowana w większości gier mobilnych, ale nadal bardzo ją pochwalam.

Drumheads - GameBy.pl

Grafika, cóż tu dużo mówić, jest fajna. Nawet bardzo fajna. Estetyka i minimalizm oparty na kolorach bez zbędnych wodotrysków. Mnie bardzo przypadła do gustu.

Wspominałem na początku, że jest to gra muzyczna. No i czym byłaby ona bez muzyki? No chyba niczym. Jednak tutaj coś takiego istnieje i zostało wyróżnione jako całokształt przez Apple. Wprawdzie znajdziemy tutaj jeden, na okrągło powtarzający się kawałek, lecz są 2 problemy:

 • Dlaczego tylko 1!?
 • Dlaczego tak słaby!?

W tej kwestii twórcy spalili na całej lini. Najgorszy element tej produkcji. Brak mi słów, no chyba że wystarczają wam odgłosy walenia w bębny.

Drumheads - GameBy.pl

Czas to wszystko podsumować i powiedzieć Wam czy warto spróbować na własnej skórze. Otóż wyjaśniam, pomimo tego, że studio The Mascoteers kompletnie olało kwestie muzyczne w grze muzycznej, to polecam Wam tę grę pobrać. Powód jest taki, że i tak przez większość czasu będziecie grać przy wyłączonym dźwięku — taka prawda. Sama produkcja powinna Was wciągnąć i zabić trochę czasu w kolejce lub autobusie.

Nasza Ocena
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 2/10
  Muzyka - 2/10
 • 5/10
  Pomysł - 5/10
 • 9/10
  Grywalność - 9/10
6/10
Życzymy Miłego Grania!
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły