timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

7 marca tego roku na platformie streamingowej Netflix zadebiutowała niezwykle intrygująca propozycja serialowa. Jest to spin-off kultowego filmu Dżentelmeni z 2014 roku, który zyskał ówcześnie ogromną popularność. Po dziesięciu latach od premiery filmu reżyser Guy Ritchie postanowił sięgnąć po ten sam motyw, lecz tym razem w formie serialu. Serial pt. Dżentelmeni to fascynująca, ośmioodcinkowa opowieść o Eddiem, zwykłym człowieku, który niespodziewanie staje się posiadaczem ogromnej fortuny. Jednakże ta fortuna nie przychodzi w postaci gotówki czy nieruchomości, lecz w postaci wielkiego imperium narkotykowego. Jak Eddie podejmie się tego wyzwania? Jakie wybory podejmie w drodze do przetrwania i rozwinięcia dziedzictwa, które przypadło mu w udziale?

Dżentelmeni – o czym jest nowość na Netfliksie?

Główny bohater Eddie (w tej roli zobaczymy wybitnego Theo Jamesa) to mężczyzna pochodzący z arystokratycznej rodziny. Na co dzień pracuje na rozmaitych misjach, ponieważ jest żołnierzem. Pewnego dnia dostaje telefon, ze koniecznie musi wrócić do rodzinnej miejscowości, bo jego ojciec gorzej się czuje. Po powrocie ojciec umiera i odczytany zostaje testament. Jako najmłodszy syn, Eddie nie spodziewa się niczego wielkiego, ale zostaje on posiadaczem całego dziedzictwa swojej rodziny. Jeszcze nie wie dokładnie co to oznacza…

Czy Eddie sprawdzi się w nowej, nietypowej roli?

Dżentelmeni - GameBy.pl

Posiadaczem imperium narkotykowego. Z początku jest zniesmaczony i zszokowany całą sytuacją i chce odciąć się od tego. Dodatkowo niejednokrotnie czuje się niebezpiecznie w całym tym nielegalnym biznesie. Jednak wiele osób co jakiś czas przekonuje go, by poznał bliżej cały biznes. Jak Eddie sobie z tym poradzi? Czy zostanie prawdziwym baronem narkotykowym? A może za wszelką cenę będzie chciał pozbyć się tajemniczego bogactwa?

Czy warto obejrzeć serial Dżentelmeni?

Dżentelmeni - GameBy.pl

Serial Dżentelmeni stanowi niezwykle intrygującą propozycję dla miłośników tajemniczego świata narkotyków. Osoby, które zachwycił film o tym samym tytule sprzed dekady, z pewnością docenią wszelkie smaczki z poprzedniej odsłony, które zostały przełożone na ekran serialu. Eddie, główny bohater, jest niezwykle fascynującą oraz złożoną postacią, która doskonale wpasowuje się w świat narkotyków, w jakim obraca się cała akcja. Na platformie Netflix czeka na Was aż osiem naprawdę dopracowanych odcinków, pełnych zwrotów akcji i niespodziewanych momentów. Dlatego jeśli tylko macie chwilę, aby poznać tę historię, nie zwlekajcie dłużej! Życzymy udanego i pełnego emocji seansu!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły