timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Tym razem Netflix przedstawia nam turecką produkcję. Chodzi o Kimler Geldi Kimler Geçti, czyli serię Dziękuję, następny. To nowy serial z miłosnym motywem, przedstawiający historię młodej prawniczki Layli. Kobieta szuka miłości, lecz nie będzie to łatwe zadanie, bo los zechciał jej to bardzo utrudnić. Jesteście ciekawi więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej!

O czym jest serial Dziękuję, następny?

Layla to niepoprawna romantyczka, której serce pragnie prawdziwej miłości. Na co dzień jest odnoszącą sukcesy prawniczką, cenioną w swojej branży za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Mimo zawodowych triumfów, w jej życiu brakuje najważniejszego elementu, czyli uczucia, które wypełniłoby jej życie. Kilka lat temu jej pierwsza wielka miłość zdradziła ją, co było dla niej ogromnym ciosem. Przez długi czas nie mogła się pozbierać, a bolesne wspomnienia ciągle wracały, przeszkadzając w budowaniu nowych relacji. Ostatecznie Layla postanawia skupić się na życiu towarzyskim. Decyduje się na spontaniczne i zwariowane imprezy w gronie swoich najbliższych przyjaciółek, które zawsze potrafią ją rozbawić i podnieść na duchu.

Jak odnaleźć prawdziwą miłość i podnieść się po rozstaniu?

Dziękuję, następny - GameBy.pl

Pewnego wieczoru, podczas jednej z takich imprez, los stawia na jej drodze charyzmatycznego Cena Murathana. Od pierwszego spotkania między nimi iskrzy. Cem to nieziemsko przystojny kucharz. Żadna kobieta nie może przejść przy nim obojętnie. Cem jest znany nie tylko z wyjątkowych umiejętności kulinarnych, które sprawiają, że jego restauracja jest jedną z najchętniej odwiedzanych w mieście, ale także z reputacji łamacza serc. Mówi się, że jego przelotne romanse i burzliwe związki doprowadziły do kilku rozwodów. Jednak Layla zwraca na niego uwagę i postanawia go nieco bliżej poznać. Czy uda jej się zapomnieć o dawnej miłości i przestać cierpieć? Może to właśnie Cem, mimo swojej skomplikowanej przeszłości, przywróci jej wiarę w miłość.

Czy warto obejrzeć serial Dziękuję, następny?

Dziękuję, następny - GameBy.pl

Serial pt. Dziękuję, następny to turecka opowieść o poszukiwaniu miłości. Główna bohaterka, mimo wielu nieprzespanych nocy i litrów wylanych łez, postanawia na nowo poszukać szczęścia. To nie zawsze jest łatwa droga, lecz kobieta nie zraża się. Gra aktorska jest na dobrym poziomie, a cała opowieść, mimo oklepanych motywów, zaciekawia widza od samego początku. Gotowi na miłosny zawrót głowy? Oglądajcie Dziękuję, następny na platformie streamingowej Netflix już dziś – pierwszy sezon dostępny w całości!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły