timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Czas, aby GameBy.pl wyszedł z szafy!

W związku z tym, że domena naszej strony GameBy.pl była często mylona z GayBy.pl, postanowiliśmy, że czas na wielką zmianę.

Idąc za głosem naszych fanów, modernizujemy swoją nazwę oraz tematykę, tak aby kroczyć z duchem czasu i gronem odbiorców. Od tej pory naszym hasłem jest: tolerancja, tolerancja i jeszcze raz T-O-L-E-R-A-N-C-J-A.

Znajdziecie u nas ciekawe recenzje takich filmów jak np.: „Tajemnica Brokeback Mountain”, „Bruno” oraz Obywatel Milk”. Poza tym, mamy również listę TOP 5 APLIKACJI, BEZ KTÓRYCH NIE DA SIĘ ŻYĆ. Znajdziecie na niej opisy i oceny programów, które są uwielbiane przez naszych redaktorów (mogę Wam zdradzić, że zdecydowanie najbardziej popularny wśród nich jest Grindr).

To tylko część wielkich zmian, które u nas nastąpią, ale reszta pozostaje niespodzianką. Zapraszamy serdecznie i mamy nadzieję, że GayBy.pl będzie spełnieniem Waszych najskrytszych oczekiwań.

 

O redaktorze

Miłośniczka kawy, dobrych filmów, książek i komiksów. Wie, że pewnego dnia zostanie pisarką, ale jeszcze nie wie którego. W wolnych chwilach realizuje swoje marzenia w Simsach.

Wszystkie artykuły