timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Netflix ma dla Was nową propozycję z okazji Dnia Kobiet! Czy potrzebujecie małej dawki romantyzmu? 8 marca na platformie streamingowej pojawiła się kolejna komedia romantyczna, która z pewnością poruszy serca każdego widza. Film pt. „Gdzieś daleko” przedstawia historię niezwykłej miłości, ale twórcy zadbali, aby nie był on zbyt przewidywalny i banalny. Czy udało im się osiągnąć ten cel? O tym przekonajcie się sami!

O czym jest film Gdzieś daleko?

Gdzieś daleko to nowa produkcja, którą można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix. Film opowiada historię kobiety pracującej w jednej z restauracji, która z dnia na dzień coraz bardziej czuje się przytłoczona życiem. Jej ciężka praca nie daje jej żadnej satysfakcji, a najbliżsi, w tym mąż i córka, nie oferują jej odpowiedniego wsparcia. Sytuacja powoduje, że bohaterka staje się niezadowolona z rzeczywistości, a życie przestaje jej sprawiać jakąkolwiek radość. Pewnego dnia umiera jej ciotka, co wiąże się z ogromnymi zmianami…

Przeprowadzka do nowego życia

Okazuje się, że jej krewna przepisała jej niespodziewanie ogromny dom w Chorwacji. Czy nasza bohaterka zechce się przeprowadzić i zmienić swoje aktualne życie? Dla Zey to nie łatwa decyzja, jednak wszystkie problemy doprowadzają ostatecznie do przeprowadzki do innego kraju.

Gdzieś daleko, czyli Chorwacja?

Zey po przeprowadzce rozpoczyna zupełnie nowe życie. Nie zna nikogo w obcym kraju, a do tego nie jest przyzwyczajona do życia na wsi, w spokojnej okolicy. Na szczęście poznaje tam interesującego mężczyznę o imieniu Josip. To tylko początek wielkich zmian na lepsze. Czy znajomość z Josipem okaże się strzałem w dziesiątkę? Czy kobieta w końcu będzie szczęśliwa, mimo wielu przeszkód? A może Chorwacja okaże się jej nowym domem, w którym w końcu odetchnie od wielkomiejskiego zgiełku?

Czy warto obejrzeć film Gdzieś daleko?

Komedia romantyczna Gdzieś daleko zebrała już wiele pozytywnych opinii. Jest to film przełamujący schematy. Twórcy przedstawiają główną bohaterkę jako zwykłą kobietę z problemami, a mimo wszystko udaje się jej odnaleźć szczęście i miłość. Gra aktorska jest na dobrym poziomie, a do tego wszystko toczy się w pięknej Chorwacji, która cieszy oko widza. Polecamy Wam wszystkim zasiąść wygodnie w fotelach i poznać sympatyczną historię Zey Altin! Film Gdzieś daleko już dostępny na platformie Netflix!
[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły