timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Revolut to aplikacja dobrze znana wszystkim, którym często zdarza się podróżować poza granice kraju. Problem z wymianą walut nękał ludzi od zawsze, wraz z powstaniem aplikacji sytuacja zmieniła się diametralnie. Pozwala ona w wygodny sposób korzystać z kart wielowalutowych, dzięki czemu podróżowanie staje się dużo prostsze. Revolut postanowił jednak poszerzyć nieco zakres oferowanych usług, by w konsekwencji trafić do większej liczby odbiorców. Najnowsza funkcja – Revolut Shops może okazać się dla wielu osób naprawdę atrakcyjna.

Revolut Shops – Cashback natychmiast na twoim koncie

Revolut Shops to nowa, specjalna zakładka w aplikacji Revolut. Dzięki niej można uzyskać 3-procentowy cashback podczas robienia zakupów. Co istotne, transakcja musi odbyć się przy wykorzystaniu karty w aplikacji. Z Revolutem współpracuje naprawdę wiele różnorodnych firm. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przedmioty objęte cashbackiem pochodzą z takich kategorii jak elektronika, sport, moda, kosmetyki, podróże itp.

Co wyróżnia aplikację na tle innych to fakt, że cashback wypłacany jest niemal natychmiastowo. Już po krótkiej chwili możemy cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi na naszym koncie. W przypadku innych usług cashback czas oczekiwania na gotówkę potrafi wynieść nawet parę miesięcy. Revolut Shops - Gameby.pl

Funkcja Shops istniała już wcześniej w innych częściach świata. Teraz została wprowadzona do takich krajów jak Polska, Wielka Brytania, Rumunia, Portugalia, Włochy, Szwecja, Hiszpania, i Francja. Oferta sklepów ma być stale powiększana i aktualizowana. Dzięki temu już niedługo nie powinno być problemu z kupieniem rzeczy z dowolnej kategorii, oszczędzając przy tym pieniądze.

Revolut Shops – Nic tylko korzystać

Nowa funkcja z pewnością zachęci wielu użytkowników do założenia konta na platformie. Revolut słynie z akcji promocyjnych, w których oferuje przeróżne bonusy związane z założeniem konta. Niestety zazwyczaj użytkownicy nie korzystali z niego dłużej, niż tylko tyle by zdobyć daną nagrodę. Być może po najnowszych aktualizacjach nieco się to zmieni. Revolut Shops - Gameby.pl

Aby zacząć korzystać z funkcji Shops wystarczy wejść w aplikacji do sekcji Centrum, a następnie wybrać przycisk Shops. To wszystko. Nie czekajcie i kupujcie.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły