timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

O najnowszej odsłonie z serii God of War mówi się praktycznie wszędzie. Tytuł sprostał oczekiwaniom fanów, którzy zagrywają się w niego długimi godzinami. Niesamowicie rozwinięta rozgrywka została połączona z emocjonującą, wciągającą fabułą. Wszystko to stworzone w uniwersum, które pozwala wniknąć w mityczny świat. Na fali sukcesu produkcji z tej serii ma powstać serial. Oby dorównał on poziomowi gier lub nawet starał się je pobić.

God of War – Ekranizacja

Ekranizacje gier kończą na ogół bardzo różnie. Przez lata widzieliśmy wielkie sukcesy oraz wielkie klapy, wynikające z prób przeniesienia znanych z gier postaci na duży ekran. Projekty bardzo często okazywały się trudne do zrealizowania. Bywało również tak, że filmy pojawiały się w kinach już po największej fali popularności gry. Skutkiem były słabe wyniki sprzedażowe. Sony jednak pod tym względem nie zawodziło. Weźmy za przykład chociażby film Uncharted, który odniósł całkiem spory sukces. Firma zdążyła już zapowiedzieć kilka ekranizacji, teraz dołącza do nich również God of War. God of War - Gameby.pl

Serial zostanie zrealizowany przez Amazon. Oznacza to, że najprawdopodobniej będziemy mogli obejrzeć go na Prime Video. Przy jego tworzeniu zaangażowane jest PlayStation Productions oraz Sony Pictures Television. Rafe Judkins przyjmie rolę showrunnera.

Jeśli chodzi o fabułę, serial ma podobno wyjaśnić niektóre wątki, które wystąpiły w serii. Dodatkowo poruszy on tematykę znaną wszystkim, którzy sięgnęli po God of War z 2018 roku. Gra debiutowała wtedy na konsoli PS4. Nie można zatem spodziewać się wielu zaskoczeń. Jeżeli twórcy zdecydują się na kolejne sezony, to najprawdopodobniej będą się one działy w realiach najnowszej odsłony, czyli God of War: Ragnarök. God of War - Gameby.pl

God of War – Murowany sukces?

Patrząc na to, jak wielkim hitem okazują się być gry z serii, nietrudno założyć, że serial również zyska sporą popularność. Nie można być jednak pewnym na 100 procent. Bywały już historie, w których scenarzyści kompletnie rujnowali znakomitą szansę. Miejmy jednak nadzieję, że serial będzie prawdziwą gratką na fanów serii.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły