timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jesteście gotowi na nowości serialowe i filmowe zaplanowane na 2023 rok? Na wielu platformach streamingowych (takich jak Netflix, HBO Max czy Disney+) zostały zapowiedziane różne propozycje, które z pewnością zaciekawią niejednego widza. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ tematyka filmów i seriali w tym roku jest naprawdę różnorodna. Jakie tematy będą królować i czego można się spodziewać? Zajrzyjcie do poniższej listy, w której znajdziecie tematyczny podział zapowiedzi na ten rok.

Trendy w filmach i serialach w 2023 roku  – Nastoletnie życie

W 2023 roku pojawi się naprawdę wiele propozycji prezentujących życie nastolatków. Zobaczymy między innymi kolejną odsłonę serialu Ginny & Georgia, skupiającego się na relacji między młodą Ginny a jej matką. Twórcy serii Sex Education również planują wypuścić na ekrany kontynuację. Historia skupia się w głównej mierze na zbuntowanych relacjach damsko-męskich w młodym wieku. Dla miłośników kryminalnych zagadek w młodzieżowym wydaniu przewidziany został kolejny, już trzeci sezon serialu Outer Banks.

Szkoła dla Elity - TOP 7 podobnych seriali - GameBy.pl

Świat magii

Zwariowane życie młodych dorosłych ukazane zostanie też w trzecim sezonie Lockwood i spółka, gdzie główni bohaterowie muszą zmagać się z wieloma problemami magicznej natury. Kolejnymi propozycjami zawierającymi wiele elementów Sci-Fi będą np. serial Czeski Astronauta z Adamem Sandlerem w roli głównej, KAOS, czyli propozycja dla fanów uniwersum Marvela lub Pani Davis, czyli seria łącząca życie zakonnicy ze sztuczną inteligencją.

Trendy w filmach i serialach w 2023 roku  – Zagadki i sekrety

Tajemnicza atmosfera i rozwiązywanie wszelkich zagadek to kolejny temat, który dość często przewinie się w tym roku. You to serial przedstawiający przerażającą historię miłości Joe Goldberga. Seria przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom toksycznych, miłosnych uniesień. Kolejną propozycją, która zmrozi krew w żyłach będzie hiszpański miniserial, czyli Śnieżna Dziewczyna. Widz wraz z głównymi bohaterami zagłębi się w śledztwo młodej Amayi Martin.

Dla dzieci

Platformy streamingowe zaplanowały również coś dla najmłodszej widowni. Na ekranie zobaczymy między innymi kilka części serii Tomek i Przyjaciele, czyli lokomotywy, której przytrafia się masa przygód. Nie zabraknie też takich pozycji jak Power Rangers, Pokemon czy Kung Fu Panda! Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Straszny dom - GameBy.pl - animowany

Trendy w 2023 roku!

Jak widać powyżej, 2023 rok ma wiele do zaoferowania i zaprezentowane zostaną filmy i seriale o naprawdę szerokiej tematyce. Trendem będzie przede wszystkim różnorodność, twórcy nie skupiają się bowiem na jednym temacie, ponieważ każdy lubi coś innego i ciężko jest zadowolić wszystkich na raz!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły