timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Wygląda na to, że na premierę GTA 6 będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. Rockstar skupia się bowiem na wypuszczaniu kolejnych treści związanych z GTA V, które swój debiut miało w 2013 roku! Nie jest to jednak aż tak zadziwiające. Gra cały czas cieszy się sporą popularnością. Liczba graczy nie zmniejsza się, a na platformach streamingowych, takich jak np. Twitch, produkcja nie traci na oglądalności. GTA+ to nowy abonament zaoferowany przez twórców. Czy warto będzie poświęcić na niego pieniądze?

GTA+ – Produkcja nadal nieźle się trzyma

Niektórych szokuje to, że GTA V jest jedną z najdłużej utrzymujących swoją popularność gier. Od premiery minęło wiele lat, mimo to gry praktycznie nic nie zdołało ruszyć. Boom na battle royale, popularność nowych, zaawansowanych graficznie tytułów i wiele innych wydarzeń. Wszystko to nie zdołało ściągnąć GTA V z top list.GTA+ - Gameby.pl

Wszystko za sprawą trybu online, który regularnie może spodziewać się nowych aktualizacji. Dzięki temu gracze nie narzekają na nudę i chętnie odwiedzają serwery w poszukiwaniu nowej zawartości. Co prawda singleplayer w GTA V nie zestarzał się najgorzej. Wciąż jest to świetna fabuła połączona z ukochanym przez wielu gameplayem. Problem tkwi jedynie w tym, że większość graczy ma to już za sobą. Praktycznie nikt nie kupuje GTA V w 2022 roku, żeby grać w pojedynkę.

GTA+ – Co oferuje?

GTA+ to ekskluzywny abonament, który dostępny będzie jedynie dla posiadaczy PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Ci grający na PC będą musieli niestety obejść się smakiem. Co otrzymamy, płacąc 6 dolarów miesięcznie? W tym miesiącu jest to między innymi 500 000 GTA$, stroje, pojazd Principe Deveste Eight, lakiery do samochodów, warsztat samochodowy w La Mesa oraz zwiększenie RP w niektórych miejscach. Pełną listę korzyści możecie zobaczyć na oficjalnej stronie Rockstar – tutaj. GTA+ - Gameby.pl

Należy przypomnieć, że posiadacze PS5 od dnia premiery GTA V na tę konsolę, będą mogli przez 3 miesiące bezpłatnie pobrać GTA Online. Widać więc, że twórcy stawiają na zachęcenie posiadaczy nowych konsol do gry. Czy w nowy abonament opłaca się zainwestować? Jeżeli jesteście fanami GTA Online i zależy wam na odblokowywaniu najnowszej zawartości jak najszybciej, będzie to dobra opcja. Trzeba jednak przyznać, że dla casualowych graczy GTA+ nie będzie czymś, co koniecznie muszą zakupić.

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły