timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Gra „Imago Family” nazwana przez Rebel rodzinną to kolejna wersja kalamburów, ale pięknie zrobiona graficznie i dostosowana dla osób w każdym wieku. Rebel dedykuje tą grę dla osób od 8 lat oraz 3 do 8 graczy. Świetna odsłona wszystkim znanej gry, która jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię, kreatywność oraz nieszablonowe myślenie.

Imago Family – Wprowadzenie

Każdy zna kalambury i tutaj dużo się nie zmienia. Osoba, która pokazuje hasło losuje kartę, gdzie z jednej strony jest podpowiedź/ kategoria hasła, a z drugiej 5 haseł do wyboru, gdzie najłatwiejsze do pokazania odpowiedź jest zaznaczona gwiazdką. Osoba pokazująca ma mnóstwo opcji oraz prześwitujących kart, które może układać jak chce, zakrywać elementy, przesuwać, nakładać na siebie w jaki tylko chce sposób, nie może natomiast mówić i podpowiadać w inny sposób niż kartami. Oczywiście jak hasło jest odgadnięte inna osoba pokazuje hasło. Oczywiście gra ma też mnóstwo urozmaiceń, na przykład karty bez podanej kategorii dla wprawionych w zgadywanie. I samo pokazywanie nie jest takie proste jakie się wydaje. Jednak instrukcja zawsze idzie z pomocą, jest w niej wiele przykładów, objaśnień, wskazówek, więc nikt się nie zgubi, a jak się zgubi z instrukcją na pewno sobie poradzi.

Imago Family – Świetny wybór dla całej rodziny!

Gra dla fanów kalamburów, dla każdej osoby kreatywnej, nie myślącej szablonowo. Sądzę, że to gra gdzie w każdym wieku, każdy będzie się świetnie bawić, będzie dużo śmiechu i zabawy, więc gra rodzinna, która też na imprezę, spotkanie ze znajomymi, spotkanie z rodziną świetnie się nada. Szczególnie, że każdy zna zasady. Jedna z najlepszych wersji kalamburów jakie widziałam i grałam oraz najpiękniejsze wykonanie,

Oferta Specjalna

Tylko teraz specjalnie dla czytelników GameBy  gra Imago Family dostępna ze specjalnym rabatem. Spieszcie się bo ta oferta jest ograniczona czasowo. Rabat odbierzecie klikając w ten link (Rabat naliczy się automatycznie) lub używając kodu “gameby”  w koszyku na Bordeo!

Życzymy Miłego Grania!