timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Czy wśród nas są pasjonaci seriali science fiction, którzy pragną odnaleźć emocjonującą dawkę przygody? Jeśli tak, to serial Halo jest właśnie dla Was. Przede wszystkim, historia ma miejsce w dalekiej przyszłości, kilka wieków naprzód. To właśnie tam rozwija się fascynująca opowieść o jednym z odważnych żołnierzy, którego jedynym i najważniejszym celem jest obrona ludzkości przed inwazją obcej siły wojskowej z kosmosu. Serial Halo z pewnością dostarcza swoim widzom ogromną dawkę emocji, ponieważ tajemnice towarzyszą bohaterom na każdym kroku, a przyszłość ludzkości dosłownie wisi na włosku. Czy uda się uratować planetę? Przekonajcie się, śledząc tę wciągającą historię w pierwszym sezonie, a następnie…i tu pada kolejne pytanie – czy możemy spodziewać się kontynuacji?

Serial Halo – za co można pochwalić twórców?

Halo - GameBy.pl

Warto zaznaczyć, że serial Halo jest adaptacją popularnej gry wideo o tym samym tytule. Mimo to całość znacznie odbiega od historii przedstawionej w samej grze. Twórcy zapragnęli świeżości i dodania wielu istotnych detali. Jak wpłynęło to na odbiór? Cóż, wielu widzów było zawiedzionych, lecz mimo to, chętnie obejrzało ulepszoną historię. Seria zachwyca widzów spektakularnymi efektami specjalnymi, które przeplatają się na ekranie co chwilę. Jest to ogromny atut, ponieważ wiele produkcji o podobnej tematyce nie może pochwalić się tak bogatym pakietem efektów wizualnych. Co wyróżnia ten serial, to dbałość o najmniejszy detal i perfekcyjne dopracowanie każdego aspektu. Wszystkie postacie, świat i fabuła tworzą naprawdę spójną całość.

Czy możemy spodziewać się drugiego sezonu Halo?

Halo - GameBy.pl

Oficjalnie twórcy potwierdzili, że praca nad drugim sezonem serialu Halo zakończyła się. Ponadto potwierdził to jeden z głównych bohaterów serii, wcielający się w rolę odważnego Mastera Chiefa – Pablo Schreiber – na swoim profilu na Instagramie, gdzie podziękował całej ekipie za wspólny czas przy tworzeniu kolejnego sezonu. Cała obsada serialu niezwykle zżyła się podczas kręcenia. Kiedy możemy spodziewać się kolejnej dawki odcinków? Niestety nie podano dokładnej daty premiery, lecz możliwe, że pojawi się już w przyszłym roku! Gotowi na kolejną dawkę przygód Mastera Chiefa, Kwan Ha i dr Carherine Halsey? Jeśli tak, koniecznie wyczekujcie, ponieważ druga odsłona przygód żołnierza jest już całkiem gotowa! Serial Halo jest dostępny do oglądania na platformie streamingowej Sky ShowTime!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły