timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Kumpelki z Surfside (Surfside Girls) to nowy serial dostępny na platformie Apple TV+. Seria miała swoją premierę kilka dni temu, bo 19 sierpnia 2022 roku. Oparta jest na powieści stworzonej przez Kim Dwinell, czyli amerykańską ilustratorkę tworzącą kontent dla dzieci.

Kumpelki z Surfside na platformie Apple TV+

Seria opowiada losy Sam i Jade, które są przyjaciółkami. Dziewczyny musiały wspólnie zmierzyć się z wieloma przygodami – między innymi zajęły się ratowaniem klifu znajdującego się w ich rodzinnym, nadmorskim miasteczku Surfside. Jest to jeden z mniej znanych seriali ostatniego czasu, ale być może warto poznać historię tego małego, urokliwego miejsca.

Cały sezon Kumpelek z Surfside składa się z dziesięciu krótkich, dwudziestominutowych odcinków. Jest to serial skierowany przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Przedstawia lekką i przyjemną opowieść o perypetiach dwóch przyjaciółek, które odkrywają tajemnice nadmorskiego świata. Mimo, że serial nie bije rekordów popularności, to każdy fan wszelkich seriali przygodowych powinien go zobaczyć.

Nastoletnie surferki

Sam (YaYa Gosselin) to uśmiechnięta, żądna przygód surferka z hiszpańskimi korzeniami. Z kolei Jane (Miya Cech) to miłośniczka różnego rodzaju eksperymentów i zdobywania wszelkiej wiedzy. Jej pasją jest nauka i gdy tylko ma wolną chwilę uczęszcza na rozmaite zajęcia organizowane w ramach obozu naukowego.

Kumpelki z Surfside

Mimo, że charaktery obu dziewczyn znacznie się różnią, to uwielbiają spędzać czas razem. Co więcej, ich przyjaźń kwitnie podczas morskiej przygody! Czy surferki zdołają uratować nadmorską wizytówkę miasteczka Surfside? Czy ktoś pomoże im podczas tych bohaterskich misji?

Dlaczego warto obejrzeć Kumpelki z Surfside?

Serial Kumpelki z Surfside z pewnością nie zalicza się do mocnych i bardzo emocjonalnych pozycji serialowych. Przedstawia on zdecydowanie lżejsze i przyjemniejsze tematy, dlatego głównymi odbiorcami tej serii z pewnością jest młodsza część widowni. Serial obrazuje sytuacje z jakimi dzieci muszą się zmagać na co dzień – szlabany, nauka, ale również czas zabawy i przygód.

Kumpelki z Surfside

Do tego wszystkiego cała historia opleciona jest pięknymi widokami oceanu i nadmorskiej rzeczywistości. Polecamy więc wszystkim młodszym widzom zasiąść wygodnie w fotelach i poznać wszystkie sekrety miasteczka Surfside oraz razem z Jane i Sam stawić czoło różnym ciekawym przygodom.

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły