timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Gier na motywach superbohaterów powstało już naprawdę wiele. Przez różne bijatyki, aż po produkcje, gdzie główną rolę grają ludziki Lego. Herosi sprzedają się znakomicie, nie dziwne zatem, że nowych tworów, w których występują, powstaje coraz więcej. Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami zmiany, którą przechodzą gry o superbohaterach. Mowa konkretnie o nowym standardzie jakości. Nowsze produkcje są bardziej dopracowane, przez co stanowią produkt sam w sobie i nie wabią graczy jedynie wizerunkami znanych postaci. Można śmiało przypuszczać, że Marvel 1943: Rise of Hydra będzie podobnym tytułem.

Marvel 1943: Rise of Hydra – Ależ to wygląda!

Przede wszystkim, wiemy, że nowa produkcja będzie większą grą. To całkiem istotne, bowiem swego czasu pojawiało się sporo mini-gier, opartych na motywach superbohaterów. Do sieci niedawno trafił trailer, prezentujący to, czego możemy spodziewać się w nadchodzącym tytule.

Tym, na co oglądający najbardziej zwracają uwagę, jest grafika. Wiadomo, czasami przy tworzeniu zwiastunów wykorzystuje się sceny nagrane kamerą, by przy ich pomocy stworzyć filmowo wyglądający klip. Okazuje się jednak, że w przypadku nowej gry Marvela jest inaczej. Trailer ma być stworzony w całości przy użyciu silnika gry. W tym przypadku jest to Unreal Engine 5.4. O możliwościach tegoż silnika mówi się wiele i głośno, można zatem podejrzewać, że rzeczywiście, to przy jego pomocy powstał materiał promujący grę. Przedstawione postacie wyglądają nieziemsko, nie mówiąc już o efektach specjalnych, czy też otoczeniu. Jeżeli sama rozgrywka również będzie tak wyglądać, to może szykować nam się hit.

Ze zwiastuna dowiadujemy się również nieco więcej na temat fabuły tytułu. Produkcja nawiąże do początków Kapitana Ameryki, wplatając w całą historię Czarną Panterę. Dodatkowo, z przedstawionych na filmie scen można domyślać się, że w grze znajdą się elementy zarówno otwartej walki z przeciwnikami, jak i etapy skradankowe. Całość obfituje w nieco mroczny klimat, adekwatny dla tła historycznego.

Marvel 1943: Rise of Hydra – Premiera w 2025

Do oficjalnej premiery gry będzie trzeba jeszcze poczekać około roku. Produkcja jest efektem współpracy Marvel Games oraz Skydance New Media.Marvel 1943 - Gameby.pl

Oczekiwania fanów już teraz są naprawdę wygórowane. Gra zapowiada się fantastycznie, zwłaszcza pod względem graficznym. Jeżeli chodzi o inne aspekty, ciężko coś stwierdzić w tym temacie. Dostępnych informacji jest jeszcze póki co dosyć mało.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły