timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Lubicie seriale dokumentalne? Jesteście fanami zwierząt? A może lubicie zwariowane historie, które kryją za sobą wiele sekretów? Jeśli tak, to mamy dla Was kolejną propozycję dostępną na platformie streamingowej Netflix, czyli miniserial pt. Miliony Gunthera. Brzmi zachęcająco i nieco dziwnie? I kim jest tytułowy Gunther? To zaskoczy na pewno wielu z Was, ale jest owczarkiem niemieckim z naprawdę grubym portfelem. Czytajcie dalej…

Gunther – najbogatszy pies na świecie

Pani Gunthera zmarła śmiercią tragiczną. Była dość ekscentryczną hrabiną zamieszkującą Stany Zjednoczone. Nie miała nikogo bliskiego, komu mogłaby przepisać swój dorodny spadek, dlatego postanowiła przekazać wszystko swojemu ukochanemu psu. Co więcej, opiekę nad psem kobieta powierzyła jednemu ze swoich przyjaciół z Włoch. Maurizio Miano okazał się idealnym kandydatem, sprawdził się w roli opiekuna perfekcyjnie. Pies wiódł życie na najwyższym poziomie, otaczały go piękne kobiety, dostatek, ogromne wille, a także nieruchomości warte wiele milionów dolarów.

Życie w psim raju?

Czy tu, aby na pewno chodzi jedynie o psiego bohatera z milionami na koncie? Historia w wielu aspektach nie jest jasna. Jakim cudem pies mógłby utrzymać tak wielki majątek, a dodatkowo go stale powiększać? Opiekun Gunthera – Maurizio – jako świetny inwestor ora biznesman zadbał o wszystko i dołożył wszelkich starań, aby fortuna nie przepadła na marne. Wykorzystał swoją pozycję opiekuna by stworzyć własne imperium. Nie tylko on brał udział w projekcie, dlatego podczas serialu dowiemy się wszystkiego od innych osób. Wielu wypowiedziało się jak naprawdę wyglądało życie w psim raju. Sprawa wygląda coraz bardziej ciekawie…

Niebezpieczne sekrety w willi Gunthera

Obserwatorzy, którzy bacznie przyglądali się tej przedziwnej sytuacji zauważyli, że coś tu nie gra. Pies był tylko przykrywką, która miała maskować prawdziwe wydarzenia i nieczyste zagrania ludzi. Wielu nazywało całe to wydarzenie spiskiem, a nawet sektą! Oskarża się Maurizio Miano o nieetyczne czynności jakim jest klonowanie zwierząt.

Czy warto obejrzeć serial Miliony Gunthera?

Miliony Gunthera to lutowa nowość dostępna na platformie Netflix. Jest to mini serial dokumentalny, składający się z kilku odcinków. Przedstawia naprawdę zagmatwaną, tajemniczą historię najbogatszego psa na świecie. Gunther to jedyny multimilioner, będący owczarkiem niemieckim. Cóż, jeśli zdecydujecie się obejrzeć serię, może dowiecie się jak sprawić by pies wiódł luksusowe życie!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły