timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Minion Masters to całkiem popularna stratega czasu rzeczywistego z elementami gry karcianej. 5 Grudnia, została dodana do niej ekspansja zawierająca w sobie “wyprawę” dla jednego gracza – Minion Masters Quest for the Mountainshaper.

Czym jest Minion Masters Quest for the Mountainshaper?

Minion Masters to gra “free to play” umożliwiająca graczowi prowadzenie walk w trybie wieloosobowym przeciwko innym ludziom lub komputerowi. Aby dowiedzieć się o niej więcej, proponuje przeczytać jej recenzje na naszej stronie – Minion Masters. Zaś Minion Masters Quest for the Mountainshaper to pierwsza z dodawanych do tej gry “wypraw” dla pojedynczego gracza wynagradzająca nas żetonami mocy, avatarami, doświadczeniem, oraz legendarną kartą.

Quest for the Mountainshaper  – najnowsza wyprawa

Minion Masters Quest for the Mountainshaper

 

Nowo dostępna wyprawa składa się z 3 rozdziałów, z czego pierwszy jest dostępny dla każdego za darmo, a pozostałe dwa są dostępne za rubiny, czyli walutę premium. Przy czym rozdział 3 zostaje udostępniony graczom 13 Grudnia.

Celem naszej ekspedycji jest zdobycie legendarnego Mountainshapera, zanim dotrą do niego siły zła. Fabuła samych wydarzeń nie jest skomplikowana i nie przyciąga zbytnio uwagi. Jednakże ewidentne jest to, że wyprawa ta ma na celu dodatkowo przetestować umiejętności gracza, a nie wciągnąć nas ciekawą historią.

Grywalność

Minion Masters Quest for the Mountainshaper

Pierwsze dwa rozdziały naszej wyprawy składają się z 5 i 8 ośmiu starć. Grając na nawet normalnym poziomie trudności, już pod koniec pierwszego z rozdziałów, łatwo jest o przegraną. Myślę, że łatwo zatem się domyślić jak wygląda rozgrywka na poziomie trudnym.

Jakkolwiek same walki rozgrywają się w ten sam sposób co te jak dotąd, to po niektórych starciach gra oferuje nam kilka wyborów. Mają one postać przykładowo uleczającego nas odpoczynku, czy też uzyskania nowych kart do następnych walk. Dodaje to dużo więcej opcji graczowi pod względem tworzenia swej własnej talii sług i czarów, oraz dodatkowych wzmocnień.

Minion Masters Quest for the Mountainshaper

Jeśli zaś idzie o wpływ nowych mechanik na przejrzystość rozgrywki, to można z zadowoleniem powiedzieć, iż nie komplikują w żaden sposób interfejsu gry. Nie byłyby one też trudne do zrozumienia dla nowego gracza.

Podsumowując

Quest for the Mountainshaper dodaje nowe i wynagradzające gracza doświadczenie do całkiem dobrej już gry. Jak najbardziej warto wypróbować się w pierwszym darmowym rozdziale i na podstawie swych własnych doświadczeń stwierdzić, czy chce się zakupić pozostałe i dla przyjemności z rozgrywki, i dla nagród z nią powiązanych.

Życzymy Miłego Grania!

Przejrzystość 9/10

 

 • 7/10
  Balans i poziom trudności - 7/10
 • 6/10
  Fabuła - 6/10
 • 8/10
  Rozgrywka i mechanika - 8/10
 • 9/10
  Grywalność - 9/10
8/10

 

Pobierz ze sklepu Steam!

Pobierz ze sklepu Steam!

O redaktorze

Oblrzymi pasjonat historii i wojskowości. Fan komputerowych gier stragtegicznych. Youtuberowy prezenter amator.

Wszystkie artykuły