timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Witam Was bardzo serdecznie, dzisiejszy artykuł jest wyjątkowy, bo inauguruje on nową serie na łamach GameBy.pl. Polegać ona będzie na tym, że krótko przedstawimy 3 ciekawe gry na telefony oraz tablety, a planujemy też coś podobnego na inne platformy. Zapewne będą się ukazywały co tydzień, ale jeszcze musimy to wszystko przemyśleć. Zapraszam do przeczytania i podzielenia się swoją opinią w komentarzu!

ZAGA

Jest to produkcja studia Simple Machines polegająca na takim sterowaniu dwoma liniami: niebieską i czerwoną, aby po pierwsze przetrwać jak najdłużej, a po drugie zbierać kulki odpowiednich kolorów, aby otrzymać bonusy. Jest to bardzo ciekawy endless runner, podobny trochę do Duet Escape. Oprawa graficzna, jak i muzyczna stoi na bardzo wysokim poziomie.

ZAGA - GameBy.pl

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Chaos Chambers

Jest to dosyć wciągająca gra, z niezbyt oryginalnym pomysłem, co nie zmienia faktu, że świetnie zabija nudę. Polega ona na skakaniu, jednocześnie unikając przeszkód. Całość grafiki oparta jest na prostych kształtach, ale prezentuje się nawet nieźle. Muzyka całkiem fajna, chociaż może niektórych irytować.

Chaos Chambers - GameBy.pl

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Pixel Perfekt

Jest to retro platformówka, na starych, wszystkim znanych zasadach: unikamy przeszkód i wrogów, skaczemy po platformach oraz zbieramy kluczyki. Grafika jest bardzo klimatyczna, a muzyka po prostu świetna. Twórcy, a właściwie twórca, a co ważne polski twórca Michał Górski, przygotował dla nas 50 unikatowych poziomów. Gra mnie wręcz zachwyciła i jest jedną z lepszych, jakie goszczą na moim telefonie. Jeżeli lubicie 8 bitową atmosferę, to z pewnością Wam się również spodoba.

Pixel Perfect - GameBy.pl

Pobierz ze sklepu Windows Phone!

Pobierz ze sklepu Windows Phone!

Życzymy Miłego Grania!

Jeszcze raz poproszę o to, żebyście dali znać co sądzicie o tym typie prezentacji gier, jak podoba się Wam ta seria oraz to, co moglibyśmy zmienić. Może powinno być trochę więcej gier? Może z 5?

Jeżeli macie jakieś swoje propozycje gier, które mogłyby się tutaj znaleźć, to również śmiało do nas piszcie! Zawsze jesteśmy na to wielce otwarci.

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły