timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Witam Was już w drugim artykule z serii Mobile Szort, w której na szybko opisujemy ciekawe produkcje mobilne. Przychyliliśmy się do Waszych próśb i znajdą się tutaj tym razem gry Androidowe. Mam nadzieje, że się Wam spodobają!

Daddy Was A Thief – czyli najbardziej pokręcona ucieczka

Daddy Was A Thief to gra akcji wytwórni Rebel Twins, w której nasz główny bohater, czyli po prostu tata, zostaje wyrzucony z pracy i w rezultacie, myśląc o rodzinie, zaczyna kraść. Rozgrywka polega na jak najdalszej ucieczce przez niekończący się budynek coraz to dalej w dół. Produkcja ta ma bardzo fajny klimat i jest nie tylko oryginalna, ale jednocześnie prosta i nieskomplikowana mimo ciekawej rozgrywki. Posiada ona bardzo dobrą grafikę, która jest już typowa dla tej wytwórni. Muzyka jest dość monotonna, lecz w trakcie rozgrywki trudno to zauważyć i dobrze wtapia się w atmosferę gry.

Niewątpliwie jest to bardzo ciekawy i zróżnicowany wytwór, co czyni z niego trochę pokręconą i wciągającą, lecz bardzo prostą grą akcji, która świetnie zabija czas i nudę.

Daddy Was A Thief - GameBy.pl

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Blitzkrank’s Poro Roundup – uratuj je wszystkie

Jest to pierwsza gra mobilna stworzona przez Riot Games, która opiera się na grze League of Legends. Zajmujemy się tutaj ratowaniem Poro (małych puchatych zwierzaczków) przez zakochanego w nich po uszy Blitzkranka (robota, jedną z postaci w grze). Pod względem graficznym jest bardzo dobrze wykonana i nawiązuje świetnie do fabuły. Jednak jest kilka mankamentów np: aby wejść do sklepu potrzebujemy się cofnąć i to może okazać się trochę denerwujące. Muzyka dobrze wpasowuje się w tło, ale po dłuższym czasie, jak i również sama rozgrywka może wydawać się dość monotonna, ponieważ zmienia się tylko nieznacznie na przełomie poziomów.

Produkcja ta jest bardzo fajna, lecz jak wszystkie, posiada swoje minusy, którymi w tym przypadku (w zależności od gracza) jest muzyka i monotonność. Co ciekawe jest również dostępna w wersji webowej.

Blitzkrank's Poro Roundup - GameBy.pl

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Zoidtrip – podróż żyjącym trójkątem

Zoidtrip to gra bardzo prosta i bez wielu dodatków oraz skomplikowań. Trochę przypomina pionowego Flappy Birda. Jest to dobra gra, na zabicie czasu w trakcie strasznej nudy, jednak wielu z was może się pewnie szybko przestać podobać ze względu na muzykę, jak i samą rozgrywkę. Niestety, żeby moc coś odblokować, musimy sobie w nią trochę pograć. Produkcja nie zadziwia nas jakąś super grywalnością, ponieważ stworzona jest do krótkich rozgrywek zabijających czas podczas czekania na autobus, posiłek lub też domowej monotonii. Jednak właśnie w takich sytuacjach sprawdza się świetnie.

Zoidtrip - GameBy.pl

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

To byłoby na tyle, mam nadzieję, że moje propozycje się Wam spodobały, jeżeli chcecie, aby jakaś gra znalazła się w tej serii, to śmiało piszcie i jak zwykle…

Życzymy Miłego Grania!
O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły