timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Ostatni post z tej serii ukazał się we wrześniu. Na chwilę obecną mamy listopad i bardzo Was przepraszamy, że tak to zaniedbaliśmy. Miejmy nadzieje, że już artykuły te będą ukazywać się regularnie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Hellrider – piekielna jazda

Hellrider jest to bardzo fajna i prosta gierka, która bardzo wciąga dzięki kreatywnej rozgrywce. Gra jest bardzo oryginalna. Po kilku minutach rozgrywki widać, że mimo tak prostego wyglądu, twórcy starają się jak najbardziej zróżnicować nam grę (można to zauważyć nawet po zmienności kamery przy każdej rozgrywce). Posiada ona nieskomplikowaną grafikę, lecz pasującą do gry. Podsumowując, może się nam z pozoru wydawać monotonna (czasami również, gdy gra się w dziś za długo), lecz po jej zainstalowaniu i zagraniu od razu zmieniamy o niej pogląd.

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Slashy Hero – ratuj halloween

Slashy Hero to halloweenowa gra od Kongregate zrobiona specjalnie na to wydarzenie. Szybko wzniosła się na dość wysoki poziom na listach Google Play. Jest bardzo ciekawa i wciągająca. W rozgrywce wcielamy się w małego bohatera, który próbuje ocalić Halloween i odebrać wszystkie cukierki mrocznemu domowi. Szybka, prosta i przyjemna.

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Fast Like a Fox – rozpędź lisa

Fast Like a Fox to gra bardzo oryginalna dzięki samemu sterowaniu, ponieważ aby rozpędzić naszego lisa, trzeba dotykać tyłu naszego telefonu! Gra niby prosta, a już na wyższych poziomach widać, że jest zrobiona porządnie i ciekawie.

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

I jest to już koniec naszych propozycji, następne powinny pojawić się za tydzień. Jeżeli macie jakąś grę, którą chcecie, aby się tu zanalazła to śmiało piszcie, a tymczasem…

Życzymy Miłego Grania!

 

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły